Poslouchám Óčko a přemýšlím, jak budu brát antibiotika ve škole

Tož jo, jsem nemocný. Sedím u televize, na pozadí mám óčko a datlím do noťasu, a teď jsem si vzal zeleného gumového medvídka.

V pátek jsem se lehce oklepal po Žižkovské Beer Rally (text napsaný před chvílí) a vydal se na přednášku, která byla opět o takové spoustě teoretických věcí, že nevědět, jaká je učitel kapacita, tak bych řekl, že byla o hovnu. A tak jsem dočetl Boris Vian – Naplivu na vaše hroby a ve vlaku se pak mohl ukousat nudou. V menze přesně přede mnou došla kachna se zelím, což taky zkazí den. Minimálně tak, abych to všem pak celý víkend vykládal.

Dojel jsem k ivonce a co se dělo v pátek si už ani nepo… jo ahá, byli jsme s jejicho a našima na bowlingu, už vím :) Moc mi to nešlo, jednou vyhrála ivončina máma (její třetí hra v životě) a já skončil tragicky předposlední. Vzhledem k předcházejícímu večeru jsem pil jen kofolu :) Nebylo mi zle, ale celý den jsem byl maximálně dehydrovaný.

V sobotu ráno nákupní výlet do brna, aby měla ivonka co na sebe na moji promoci, pak rychle k nám domů, abych mohl tátovi pomoci v lese s taháním pokácených stromů. To jsem si tedy zase jednou sáhl na dno sil, škrábat se do kopce se sklonem 30–40 stupňů. Alespoň že ty kmeny pak šly relativně snadno dolů… večer posezení u mirdy se spoustou vína a chipsů u Prciček trojky. Lepší než sedět doma.

Neděle poklidná, naštval jsem ivonku, takže se něco začalo dít až později odpoledne, kdy jsme vyrazili do jedné blízké dobové hospůdky na kafe. O její úrovni nejlépe vypoví to, že tam nemají ani pressovač. To naštve. Pak výlez na jeden z tamních nejvyšších kopců k památníku činnosti partyzánů a ačkoli by ivonka ještě někam jela, já byl utahaný a chtěl jsem domů. Tam jsem vzdychal a hekal, ale teplotu jsem neměl a nikdo mi nevěřil, že bych mohl být nemocný :) Ještě jsem přežil dvouhodinovou návštěvu přátel rodiny z ameriky a pak už lehl a teploměr vyhnal na 37,9 a za chvilku na 38,3 :) Ivonka mi dala pěkně paralen, neboť jsem měl již nad 38 a to je teprve teplota, kdy má smysl jej polykat, pak panadol a do noci jsem se z toho docela oklepal a ráno už mi bylo fajn. Pominu-li tedy probouzení po 20 minutách, při každém otočení na bok. I když mi bylo dobře, na urgenci mámy jsem se na poslední chvíli vydal k doktorce a ta mi holt nějakou nemoc našla, sedimentaci jsem měl 44 a nad 40 už je to znamení nějakých bacilů. Tak mi předepsala jakási lehčí antibiotika, se štěstím jsem měl u sebe 30 Kč a jelo se pro prášky.

Zbytek dne jsem strávil válením na gauči, koukáním na Pusinky, jakýsi Kurz autoškoly, a tak všelijak. Pak Dr. House a spánek. Do školy pojedu zítra ráno… co by na gymplu člověk udělal pro to, aby nemusel do školy. A jak se toho na výšce bojí jako čert kříže.

před 13 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | Nik | před 13 roky

Zamysli se nad sebou. Vedeš nudný život, jsi nula a pokud to tak povedeš dál, nikdy vícnež nula nebueš. Jestli si myslíš, že popsat primitivní češtinou jeden svůj nudnej a neskutečně hloupě všední víkend, je zábava, tak není. I ostatním to připadá stejně hloupé. Lituju, že jsem to četl a lituju těch vteřin života, co mi to sebralo. Myslím, že tato moje návštěva náhodného blogu po několika letech mi jasně ukázala, co za hovadiny tu někteří publkují a že se bez toho další léta obejdu. Měj se fajn.

reagovat

2 | Onder | před 13 roky

[1] Nik:Nik napsal/a: I ostatním to připadá stejně hloupé nemluv za ostatní, ostatně nemusel si to číst. Já už sem chodím číst junovy spoty dva roky, a rád si počtu o víkendech studenta o jeho starostech a radostech. :-)

reagovat

3 | juneau | před 13 roky

[1] Nik: Jsem nula? Fíha! A co jsi pak ty, když tě i nula dokáže vyprovokovat k nějaké reakci? Zamysli se nad sebou, jo?

reagovat

4 | juneau | před 13 roky

A teď vážně: toto je můj web, a nikoho jej nenutím číst. Možná ti to přijde jako samozřejmá věc, ale to je jádro pudla. A také, někdo pojímá svůj blog jako místo pro bůhví co, já jej pojímám opravdu jako deník a zaznamenávám si do něj, co se v mém životě děje. Že je to nuda? Nemyslím si. Respektive, není to tak zlé :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.