Před mikrem

Nenapadlo mě nic moc rozumnějšího jako nadpis, ostatně to vystihuje tenhle moment: sedím na školních počítačích, protože mi cvika z mikroekonomie začínají až za 45 minut. Asi si tu ale zkazím oči více než během celodenního sezení u normálního monitoru. Tenhle je nějak rozhozený, barvy mi přijdou světlejší či kdo ví… ale hlavně je vše mírně rozostřené. Sedět tu déle, bude mě bolet hlava jako včera…

A to byla panečku síla! Tak mě hlava už dlouho nebolela. Dokonce jsem večer s klukama skoro ani nehrál Counter-Strike, takže to zůstalo jen asi u hodinky běhání po mapách a pak jsem šel spát. Bolest hlavy pak logicky přestala, ale hlavní bylo doplnění spánkového deficitu. Minulá noc totiž byla… bylo by hezké napsat s cizí ženou v cizí posteli, ale pravdou je pouze s cizí ženou v mé posteli. A to beru tak, že jedinou ženou, která může být v mé posteli aniž by byla cizí, je ivonka, takže ačkoli je zuzka moje kamarádka, z tohoto pohledu je to cizí žena :) To je to hezky zamotané :)

Byly s dančou někde na tahu a pak se ve čtyři hodiny dokutálely přespat k nám na kolej. A že bych se pak moc vyspal, to tedy ne a v devět nebo kdy jsem to přestal zkoušet :) Od nevyspání mě pak taky celý den bolela hlava a jak si tělo neodpočinulo, tak mi zpočátku dělalo obtíže i stíhat zapisovat přednášku z Hospodářských dějin USA. Všímám si toho často.

Ivonku jsem každopádně o svém nočním zážitku promptně zpravil. Bylo mi jasné, že ji právě nenadchnu, ale tajit to by byl v budoucnu mnohem větší problém. A pak mi také ve večerním rozhovoru potvrdila, že by to byla scéna jakou jsem ještě nezažil (nebo tak nějak) :) Ve středeční večer už je takovou hezkou tradicí, že jí cestou od školy k devítce zavolám. Mám za sebou dlouhý den, je po půl osmé večer a je to takové příjemné odměnění za strádání v přednáškárnách… shodou náhod jí docela často volám do koupelny :)

Dnešek (čtvrtek) už je den volnější minimálně proto, že si jej často udělám úplně school free. Na management nechodím, na přednášku z mikra taky ne, jednou za dva týdny mám cvika z mikra (tedy dnes) a vždy mám anglinu, ale její cvika nemám rád a tak často raději ani nevstávám. Taky cestovat do školy hodinu není žádná příjemnost. Dnes už tedy jen ty cvika a budu mít do večera klid. Pak se sbalím, půjdu spát, ráno v 5:15 vstanu, v 5:36 pojedu devítkou na hlavák a v 6:16 budu uhánět vstříc (prý) kouzelně zasněžené Vysočině.

Tož asi tak.

před 16 roky | VŠE Ze života | Komentáře zakázány

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.