Před úprkem na kolej

Zase jen pár slov, ono to očividně neuškodí, zašpuntovat ten obvyklý slovní průjem… mít více než 48% baterky, tak se tomu možná nevyhneš, ale dneska nemám času nazbyt.

Ráno si odsedět angličtinu a pak rychle na net postahovat všechny možné tutorialy, dokumentace a hotové scripty do javy. S milým projektem jsem se totiž v noci na pět hodin seknul a hotovo. To, co ve cvikách ve škole spustím za deset minut, jsem na svém noťasu nemohl dát do kupy snad dvě hodiny. Nakonec přece jen, ale mít po pěti hodinách napsaných dvacet řádků kódu… to bych raději ani nepřiznával.

Bylo holt nutné sehnat know-how a to jsem sehnal, takže po dvou třech hodinkách sezení u javy jsem konečně rozpohyboval Grafic User Interface pro svoji textovou hru. Okno, nahoře typické programové menu (Soubor, Úpravy, Nápověda,…) až na to, že je tam pouze nabídka Hra a po rozbalení volba Konec. Ještě tam přidám dvě položky, ale to je vše. Pod menu nalevo je textová konzole, kam se vypisuje barevně odlišený text, napravo bude grafické znázornění obsahu baťohu, což mě teprve čeká, a pod to střelím možná mapku, kde se hráč právě nachází… jen moc nevím, jak na to :) Pod tím vším je textové pole pro zadávání příkazů, ale možná to předělám na výběr z nabídky, aby user nemusel vůbec psát.

Ale dnes večer bych měl máknout na matice, na tu mám méně času… ale komu se do toho chce, že?

A vtip pro dnešní den: Sedi v Bilem dome G.W. Bush a T. Blair. Pritoci se k nim jeden z hostu, ktereho zaujal jejich druzny rozhovor. A pta se, o cem tak zive diskutuji. Bush mu odpovi: „Planujeme treti svetovou valku.“ Host odpovida: „To zni zajimave, jake jsou plany?“. „Zabijeme 140 milionu muslimu a jednoho zubare.“ vysvetluje Bush. Host se zda byt prekvapen: „Proc jednoho zubare? Proc zabijete jednoho zubare?“ Blair se usmeje a da Bushovi herdu do zad: „Co jsem Ti rikal? Nikdo se nebude ptat proc 140 milionu muslimu !!!“

před 16 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | pif @ | před 16 roky | www.php-weblog.com

zasmal jsem se ;))) vtip zafungoval :))))

reagovat

2 | Hughhh | před 16 roky

starej, ale dobrej vtip

reagovat

3 | jakub | před 16 roky | danielka.net

bavi se tri chirurgove, american, nemec a cech… american povida: panove, my jsem jednou nasli telo, prisili jsme mu nohy a ten chlap ted za nas beha stovku. nemec povida: to nic neni, my nasli jen hlavu, prisili jsme tomu telo i koncetiny a ten typek nas ted reprezentuje v gymnastice. cech povida: to ale vubec nic neni, my jednou nasli curaka, dosili jsme k tomu vsechno ostatni a ten chlap nam dneska dela premiera…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.