Půhodina do přestávky

Sedím na školních PC mezi ostatními studenty a po hodině mazlení s projektovými plány na to kašlu a blognu si. Mám pauzu mezi dvěma hodinami, za půl hodiny začne 15 minutová přestávka a pak poslední hodina. Moje vnímání času mě nutí chodit na začátek přestávek, takže bývám ve třídách první… proč ne. Minimálně je z této jedné třídy nádherný výhled na celou prahu.

Včerejšek (úterý), to jsou prostě jen dva stavy: ve vlaku a při práci. Od dvou hodin mám na koleji volno, do večera nikam nemusím a můžu se soustředit na práci. Blbnul jsem s projektovými plány podle metod CPM, PERT a TOC a když mě to vytočilo natolik, že jsem s tím švihnul, sedl jsem si k k úvaze do stejného předmětu a napsal 3000 znaků, abych měl alespoň jednu povinnost z krku. Potěší, mít nějaký hmatatelný výsledek celodenní práce (i když, elektronický soubor…).

Poté jsem pokračoval ve zkoumání datových pump do jiného předmětu, business intelligence, a až propátrání internetu a nalezení jiné podobné práce mi osvětlilo problém, se kterým jsem hodinu nemohl hnout. No, bude to lahoda. Trocha mejlové konverzace, večeře a relax u OPENTTD. Ve třetím patře mezitím zuřila pařba, po které na našem druhém patře zůstal bílý obsah hasičáků. Šulíni vykurvení.

Ráno káva, blbnutí s plány, trocha programování, oběd, trocha programování a škola. Blbnutí s plány, akorát na akademické půdě. Úžasný den.

Před chvílí – když jsem pozavíral všechny programy a přemýšlel, co dál – jsem si chtěl jít někam sednout s knihou a jablkem. Ale pak mě napadlo blognout… a neodradilo mě ani to, že mi bylo jasné, jak kyselé blognutí to vzhledem k mému současnému (otrávenému) stavu bude. Tak to snad příště bude lepší :)

před 13 roky | VŠE Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | frettie | před 13 roky

hele, June, vyhazujou ty lidi z těch kolejí potom? Nejlíp oknem?

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

Pachatelé zůstávají většinou neznámí a nepotrestaní. I když, minule byl původce znám, ale to to pak max musíš pomoct uklidit. Možná je nějaký trest, ale nevím o tom. Když jsem to pak rozebíral ve školní diskuzi, tak to došlo k tomu, že jsem byl já ten špatný a suchar, co se neumí bavit :)

reagovat

3 | -hgn- | před 13 roky

Tentokrát to byli dva kluci z našeho patra. a nebyli to lidé z té párty na trojce, ale tyhle dva se vraceli z N2N.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.