Que voy a hacer, je ne sais pas

Přitom se mi psát nechce. Během několika minut mě naprosto ovládla únava a apatie. Nevěřím, že to spánek spraví. Včera… po půl druhé lezu do postele. A nevím, kdy usínám… jen vím, že za kuevsky dlouho. Ležím a zírám do pokoje. Ke druhé v noci? Nemoci usnout? Jsem normální?

Vkrádá se do duší, to nikdo netuší, jemná melodie temná…

Celé dny nedělám nic jiného než sedím nad sešity nebo nad klávesnicí. Dny mi začínají docházet, ale to je vedlejší. Přece to nemůže být tak vysilující…

Kdybys jen věděla, jak moc se mi chce kousat… být otravný, utrhnout se z řetězu. Ovládám se, abych přes icq zase něco nezkurvil. Moje temné já se dostává k otěžím osobnosti.

Co taky dodat, už půl hodiny mám zatnuté zuby. Proč? Aby mi neupadla dolní čelist či co??? To chce ostřejší hudbu… pí ou dý, slípink evejk.

Aktuálně bych si to chtěl rozdat s celým světem, jsem nabroušený na cokoli kolem sebe… debilní tužka! Zjebaný rw, kvůli kterému se dvakrát hryzly xpéčka! Pitomej svět, kvůli kterému jsem si už musel v pokoji i stáhnout žaluzie, abych na něj místo učení pořád nečuměl. Drastické, leč účinné rešení. Teď tam mám temno, intimně, tajemně… a můžu se učit až do konce toho iks-ypsilonovatýho Času!

Už je i pozdě uklidňovat se u nějakého filmu. Zítra bych svoje učení rád zintenzivnil, tedy od časného rána a ne aby konzumace snídaně u pc plynule přešla v přípravu oběda. Ty hodiny před polednem jsou na učení výborné. Ty po obědě naopak tragické… namixoval jsem si cd, v kuchyni jej strčil do hifi, otevřel si dveře na balkon, ram si roztáhl deku a dokud cd nedohrálo, tak jsem se nezvedl. Držku jsem si beztak spálil…

ZKURVENEJ větrák na čipsetu!!!!!!!!!!! To musí dělat takovej randál???? Jako bych startoval nějaký kvantový počítač, ne gigahercovýho athlona! Sto chutí vpálit jednu do bedny… proboha, je možný aby vetráček dělal takový vyrvál? Takhle vychlastaný ložiska nemám snad ani na kole po pěti letech!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAA!

Seru na asertivitu, seru na konvence a slušný chování, jsem vytočenej na maximum a pochybuju, že bych usnul. DOPRDELEEEEEEEEEEEEEE

před 17 roky | Ze života | 5 komentářů

Komentáře

1 | sirenka de noir | před 17 roky | emotion.wz.cz

potřeboval bys dveře, za kterejma to bude dobrý… :) klid, marku, zítra zase vysvitne slunce.

reagovat

2 | .. | před 17 roky

ne, potreboval by dvere kteryma by trisknul:)

reagovat

3 | Lukyn.cz | před 17 roky | sweb.cz/skladiste.postrehu

Ha! Takže se jmenuješ Marek… ;)

Sirenko, dobrá hláška s těma dveřma. :)

Jinak, Juneau, já mám přesně ten samej problém s větráčk… pardon, s chladičem motoru kamionu. Už asi rok řeším to, že bych ho moh' výměnit za chladič procesoru intel, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. :/

reagovat

4 | Hughhh | před 17 roky

Jo, tak tyhle stresy jsem já o svaťáku nezažíval, ale pak jsem si to vynahradil na potítku a při zkoušení… Kámoš řikal, já vůbec neměl stres, já měl totiž stres z toho, že stres nemám… ;) To bude ok, věř mi, TY to uděláš.

reagovat

5 | juneau | před 17 roky

sir> klid, jsem v poho :) Kazdopadne… sel jsem vyhodit odpadky, ted rano. Stojim pred domem, do betonu prazi slunce, vsude je zelena priroda a modre nebe. A ja se otocim, zavru za sebou dvere a zalezu do zatemneneho pokoje nad sesity. Svitici slunce mi rozhodne NEPOMUZE!!! ;)

lukyn.cz> no ano, jmenuji, uz me nebavi to z tech komentaru porad mazat. Add vetrak: ta mrcha snad vyciti, kdyz se na nej chystam, a par dni jede bez nejmensiho spitnuti. A pak se zase zacne prorezavat deskou na druhou stranu.

hughhh> Kdepak, tohle s maturitou vubec nesouvisi. Zatim jsem naprosto klidnej :)

To jen ted jdu hledat neco k alzbetinske renesanci, protoze misto te na me ze sesitu cumi dva nepopsane listy. Nevim, jak by se na me predsedkyne komise divala, kdybych ji tvrdil, ze Sejkspira jsme proste nebrali :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.