Rande s matematikou

Není nad to prosedět celý den nad matematikou. Pominu-li nějaké to chození do umývárek, umytí nádobí, a hovoru s ivonkou, kdy jsem korzoval na centrálním schodišti, tak jsem od půl deváté ráno do současnosti (0:08) seděl na této tvrdé židli. A nic jiného. Patnáct hodin. Lahoda. A když je tu člověk na pokoji sám, nemá před sebou nic než prázdný hrnek od kávy a sešity popsané příklady, nesrozumitelná skripta a dvanáct dní stejného marastu… pak je to mizérie. Teď večer, kdy to na koleji teprve začne žít, chmury přejdou a docela to jde. Ale přes den… ach jo.

Včera jsem si nepostěžoval, že se mi rozpadly nově koupené zimní boty. Měl jsem je na nohou půl hodiny (sezení v autě) a pak čtyři hodiny (sezení ve vlaku). Teprve v praze jsem si všiml na pravé botě divného defektu, který musel vzniknout, když jsem si tuto botu nazul a poklekl, abych si zavázal druhou. Na takové podmínky nebyla stavěna, a kůže (či co) v ohybu povolila. Super. To by mě zajímalo, co by mi museli namítnout, kdyby to (u Bati) odmítli reklamovat. Nevhodné používání? Křivý nohy? :)

Už se těším do postele. Docela jsem se prospal, ale přece jen už je po půlnoci… teď večer jsem s učením po desáté sekl a místo tradičního flákání otevřel práci a dopsal k ní úvod, poopravil formátování, číslování stránek… vlastně bych mohl již vygenerovat i obsah, ten by se mi zítra mohl hodit. Opravdu nevím, co od vedoucího čekat. Každopádně, zítra z ní během konzultace taky moc nevykouká, takže jde spíše o výhledové obavy, jak se na to bude tvářit později. Jenže abych tam byl před jedenáctou, to je ráno tak hoďka a půl učení, návrat se zastávkou v obchodech ke dvanácté k jedné, oběd, relax, kafe, hups, už je tma,… ale uvidíme.

last-fm-death-cab

Mám podezřelé tušení, že jsem chtěl celý den napsat něco zajímavého. Buď je to omyl, nebo jsem to zapomněl.

před 14 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.