S holkama na paintballu!

Nebyl to jediný zážitek tohoto víkendu, nelze totiž opomenout megalomanskou párty na oslavu dědových sedmdesátin, kdy se u nich ve vesnici (106 obyv.) rozmohl takový nešvar, že si zasloužilí sedmdesátníci pořádají velké oslavy a holt dědovi tři potomci se do toho obuli od podlahy, až měl on strach, že to bude až moc nad poměry. A taky že bylo :) Užili jsme si to i my mladí, sice jsme tam byli pomocná síla a obsluha, ale tak hrozné to nebylo a stálo to za to. Po dlouhé době jsem tancoval i něco, u čeho je nutné sledovat kroky ;)

Další úžasný zážitek byl uvést další den sál do původního stavu. Mně, ivonce a sestře šlo totiž o čas, neboť jsme na čtvrtou hodinu domluvili paintball. A ten byl, pánové :) Holky zpočátku hrály taky, ačkoli jim zkušební výstřely do překážek na odvaze nijak nedodaly … ale když si vzpomenu na naši premiéru minulý rok, kdy jsme po ukázce kadence a rychlosti střel navlékali druhou vrstvu oblečení, tak se jim nemůžu divit.

Byla by to větší sranda, kdyby se k nám z vlastní vůle nepřidal jeden místní podnikatel, kterého vzhledem k jeho praktikám můžu asi tak jako trojnásobný průstřel hlavy, ale co se dalo dělat. Zásahů jsem pochytal dost, a jako jediný jsem u toho i docela dost ječel. Nakonec, měl jsem na sobě jen tričko a svetr, přičemž někteří měli i dvě bundy :) Dostal jsem i jeden pikantní zásah do helmy, což mě nadobro oslepilo :) Dnes se nemůžu pořádně hýbat, člověk je neustále v podřepu, plíží se jak kačena, rychle sprintuje… no kdybych nevydal půl tisíce, jel bych za týden hned znovu :) Tuhle zábavu fakt můžu, narozdíl od holek, které po pár hrách zůstaly v chráněné zóně a jen fotily. Což je taky fajn, máme to zdokumentované :)

před 14 roky | Akce | 1 komentář

Komentáře

1 | LaserD@nce[R] | před 14 roky

:) Pěkný.. Paintball jsem taky hrával, dokud jsem neobjevil airsoft.. Pokud tě tohle baví, zkus i AS, je to úplně jiný level zábavy :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.