Snap, snap! Your fingers out!

Pozdě v noci poslouchám hudbu. Už se mi chce spát a tohle blognutí je poslední překážka na cestě do postele. Hodina po půlnoci.

Do kroku mi hraje Sunshine – Top! Top! The radio!, zajímavý objev, který ovšem nemá potenciál zvrátit nadčasovou vládu The Killers. Kupodivu můj absolutně hyper-top-bomba-žůžo song Mr. Brightside se v mých top songz drží až na 32. místě. Njn, taky jsem si ho všiml poměrně nedávno.

Tedy… tady v praze to tentokrát stálo za houby, ostatně stejně jako minulý týden. V pondělí neskutečně krásně – sedím ve vlaku / ve škole / na koleji (všechno možné + seminárka). V úterý neskutečně krásně – sedím na koleji (seminárka), ve středu klendra a hnusně a já lítám po praze. Chucpe!

Němčině jsem se ráno vyhnul, esej jsem jen odevzdal a vymyslel si pofiderní důvod, proč se právě dnes nemůžu dostavit. Provinilý pocit budiž, ale žít budu dál. 18 rezervních kreditů to jistí.

Dvouhodinové courání po oc chodov, v luxoru jsem strávil snad hodinu a nic si nekoupil :) Lepším se. Cvika ze sítí, návrat na kolej… koupil jsem si k večeři banán a papriku (děláš mi radost, june). O půl čtvrté si dávám oběd, od čtyř sedím přikovaný k monitoru a pracuji, opravuji, předělávám… a to jsem dnes chtěl začít s přípravou na bakalářku z matiky. Příští týden se mi do toho vetře příprava na písemku z němčiny a nezbývá mi než doufat, že všechny ostatní testy a zkoušky se odehrají až ve zkouškovém. Tu matiku musím dát, chyby nejsou tolerovány.

To zase bude zkouškové…

The Killers – Mr. Brightside


hágenem na pivu

obrazek

Kulervoucí zážitky pondělního odpoledne si o to úplně říkaly.

Cesta do školy…

obrazek

Moc optimismu na posledních metrech člověk nenabere.

Jaro před jarovskými kolejemi

obrazek

Ten růžový strom mě fascinuje. Krásně voní a hezky se pod ním chodí … a já ho fotím teprve dnes, kdy je škaredě. Co se dá dělat. Ostatně, kvete tu a voní tu všechno. Lidem z Jarova II. do toho zpívaj ptáci a nám flétní flétnista z protějšího Éčka.

Turistické značení je důležité

obrazek

Je třeba nějaký komentář? :)


Wohnout – Rayda

Dva nepotřebné odstavce smazány. Utřídil jsem si myšlenky o večerním nepohodnutí s ivonkou, mrzí mě to a tím to pro veřejnost končí. Běžte už taky spát :)

Sunshine – Top! Top! The Radio!

před 14 roky | Obrázkově VŠE Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | lucka | před 14 roky

že bych novejm Sunshine dala ještě třetí šanci? :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.