Stejná hodina, stejné křesílko

Už jsem myslel, že si tu v hale nenajdu místečko na sezení a být někde s noťasem na stojáka, to jaksi není ono. Tak si hovím na místě, kde jsem si hověl včera. V pohodlí a relativním teplíčku, noťas hřeje. Ale venku je kosa. Co kosa, venku pršomelí!

No, raději rychle něco napíšu a nebudu serfovat, jednak moje baterka nepatří k nejkvalitnějším, druhak moje znalost matematiky na zítřejší zápočťák patří k těm, ehm, žádným. To všechno je ještě přede mnou. Celý včerejšek (tedy, převážně) provázelo koukání do učebnice nebo zápisků. Dnešek se v ničem nezmění.

Včera jsem se učil na podnikovku, a několik hodin jsem tomu věnoval. Přestalo mě to bavit ale kolem půlnoci… v sedm jsem nevstal, takže budík na osmou a pak už to šlo. Dal jsem tomu další dvě hodinky, naučil jsem se výpočty a šel zkusit štěstí. Dva poznatky: měl jsem se naučit víc teorie (resp. kvalitněji) a měl jsem se naučit víc příkladů. Netroufám si odhadovat, kolik bodů s 25 nakonec budu mít, ale pod deset to snad nepůjde :)

Vracel jsem se tedy se smíšenými pocity do haly, že si vyzvednu bundu z šatny a hurá na kolej na oběd. A k šatně se ubírala celá promrzlá VŠE, která tam měla svoje bundy… tak dlouhou řadu jsem tady ještě neviděl. A venku pršelo, kosa, zima, nevlídně… a moje budna v šatně. Čekat tady deset minut nehodlám a vyjdu ven. Jen v takové ležérnější košili. Ale dopnul jsem si knoflík u krku. A prší a prší… tak jsem se rozběhl a na kolej docválal. Prochladlý, uhýkaný… a jestli něco chytnu, tak… to holt nebude nic nového.

Do školy jsem se vracel alespoň s deštníkem. Ale opět jen v té samé košili :) Bundu si už přece vyzvednu, teď je tu relativně klid a nikdo tu nebude čekat.

Hodina programování… no, teď zase nejede pipni.cz. Jestli se mi pak nepodaří tenhle text uploadnout, tak se naseru. A na přesun webu se mi nechce spěchat, i když by to na zdejším desetimegabitu (asi) byla fajnová věcička. Ovšem znamenalo by to přesunout i rs a ono by to možná chvilku trvalo. Notebook by to nemusel vydržet :)

Nainstalil jsem si indikátor trafiku a teď jen koukal, jak asi půl minuty jede upload na 100kB. A já nic neodesílal. Možná by nějaký firewall neškodil, kdoví kdo se mi tu může na síti dostat do pc.

A zase.

Hergot hergot. Co já tu asi tak mám za citlivá data?

Baterka na 50%, je po půl páté… musím jít na tu matiku. Zuzka mi ovšem poskytla otázky, s mým profesorem to psala už v pondělí. A díkybohu jsou to typové příklady z domácího úkolu, takže bych to mohl zvládnout. Ale stejně to dneska potáhnu do půlnoci a zítra si opět přivstanu. A budu koukat, jak venku chumelí…

Včera jsme také pro odreagování podruhé zkoukli cimrmanovský Blaník. Že to bylo (pro mě) podruhé, to ničemu nevadilo :) V průběhu se mi ale ozvala čarodějka. A pozvala ve středu večer do čajovny. Půjdu zapít matiku… čajem. Přemýšlím, ona o ivce neví. Tak uvidíme, zda jí to budu muset říct. Podruhé za celý pobyt tady vyrazím někam do prahy… a po návratu sednu k makroeku, případně si opět budu muset ve čtvrtek přivstat. Teprve na pátek se nebudu muset nic učit… resp jen připravit angličtinu. Kdybych psal i v ní, jak bylo v plánu, tak potratím ježka.

Nebo dva.

No a teď už půjdu na kolej. Vypadá, že venku přestalo pršet.

Jo, mazejte si přečíst jednu zajímavou pohádku.

před 17 roky | Ze života | 6 komentářů

Komentáře

1 | Charlotte | před 17 roky | wicked-angel.net

Ale děvkař J. v té mé pravdivé pohádce není juneau, aby bylo jasno :D

reagovat

2 | Hughhh | před 17 roky

to je hrozny, pro zmenu serveru musis zaplatit poplatek!! vydridusi…

reagovat

3 | lucka | před 17 roky | lucousek.wz.cz

hm, čajovna? písni potom, která to byla ;) a co k pití? doporučuju Babiččinu zahrádku (ovocnej, kyselej) nebo Másalu (indickej nečaj s mlíkem, hodně sladkej ;)

reagovat

4 | juneau | před 17 roky

hughhh> a na jakym jsi tedy hostingu?

lucka> fuj, pri pomysleni na dalsi caj se mi (ted po snidani) dela blbe…

reagovat

5 | Hughhh | před 17 roky

uz jsem prestehovany, superhosting.cz ale zadny poplatek nechteli…

reagovat

6 | juneau | před 17 roky

hm, ja jsem zacal sachovat s domenou a jeste nevim, jak a co se projevi… takze az to tady prestane fachat, tak se nedivte.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.