Stýská se mi

A zuzce podle všeho taky. Nevěřil bych, že mi někdo bude tak moc chybět… napsal jsem jí to :)

Ty muj chudacku, myslis si, ze mne se nestyska? Chtela bych byt s tebou :) Tesim se, az bude ctvrtek, ani nevis jak. Chybis mi…

A což teprve ty mně… čtvrtek… ten je až za tři dny. Tři dny… i tu školu bych přežil, viděl bych ji ovšem každý den. Byl bych s ní… dvacet minut o velké přestávce, a pak hodinu odpoledne… téměř každý den. Nereálný, nechám toho. Když si ji chci vybavit, musím se usmát… vždy ji totiž před sebou vidím, jak mi seděla v pátek v knihovně na klíně, objímala mě rukama kolem krku a rozpuštěné vlasy jí stékaly po tváři na ramena… vidím jenom tenhle obraz, je ze všech vzpomínek nejvěrnější. Usmívám se, protože jsem jí právě tehdy řekl, že se na ni dívám tak dlouho, abych si ji pak o prázdninách dokázal vybavit. Mělo to něco do sebe :)

Jako svůj Default Browser od včerejška používám Mozillu… docela mi učaroval princip Tabbed Browsingu… třeba mě to po čase přejde, ale teď mi to docela vyhovuje. Při programování mívám otevřená minimálně dvě okna exploreru, testovanou stránku a pak PHP rozhraní k mysql databázi (MyPhpAdmin)… častěji, než by bylo normálnímu člověku milé, si tato okna pletu. V rychlosti kliknu na jedno z nich, aniž bych si stihl uvědomit, že to není to pravé… překliknout jinam… štve to. S mozillou a tabbed to nehrozí.

Využíval jsem ji při programování internetového obchodu, který jsem si vybral jako téma mé seminární práce z ivt. Dalo by se říci, že jej mám hotový :) V naprosto primitivní formě, samozřejmě, ale funkční… objednávky se ukládají, sessions zákazníků vesele existují, mysql databáze tiše bzučí blahem. To by mě ale zajímalo, jak to budu maturitní komisi předvádět. Apache, php modul a mysql server na školním serveru… a kdoví jak by to na tom pak jelo. Lepší by bylo pověsit to někam na net a ukázat jim to online, ne z disku. Jenže… stát se může cokoli a webzdarma také není zase taková jistota jako dříve :)

A tak si většinu dne spokojeně programuji a tvořím grafiku, což je pouze důkaz toho, že naprogramování jádra projektu je za mnou, do té doby se s grafikou nikdy nepatlám… a že to taky někdy vypadá, jen kostra webu bez grafiky, pouze strohé výstupy kódu, textu, chybových hlášek… to miluju :)

A abych z toho programování nezmagořil (kompl jel od desíti hodin), tak si plním svoje povinnosti a zásobuji kotelnu dřívím… navozit na kolečku polínka z dvacet metrů vzdálené kůlničky na dříví, pohoda. Alespoň se nenudím… a raději tohle, než potupně luxovat nebo povlékat postele. Vážně jsem na ty chlapské práce… zítra mě vysavač čeká tak jako tak. Pro dnešek jsem si alespoň uklidil u počítače. Že bych to vyfotil, pro srovnání? :) To se nejdříve kouknu, zda mám nějakou fotku předchozího bordelu.


Tak takhle to tu vypadá normálně.


A takhle o vánocích :)

I v pokoji si budu muset uklidit. Jako vždy, před vánocemi :) Jinak snad ještě pouze o letních prázdninách dotkne se nepořádku ruka moje i tam…

V noci jsem zhlédl japonský film Cesta do fantazie… a nic jiného to ani nebylo. Smysl? Děj? Poučení? Ne, prostě fantazie. A japonská… tedy kouzelná :) Princezna Mononoke mě svou dobou naprosto přikovala k židli, Cesta do fantazie taktéž… jen jsem se u ní asi tolik nebavil, ale za to zase zíral :) Asi tak jako u Cely… ta ovšem nebyla kreslená.

Manu Chao… kde ty rána jsou, co jsem před odchodem do školy pouštěl na pár minut kompl a pouštěl si Me gustas tu… jen tak, pro nádhernou ranní náladu, za okny již skoro svítilo slunce, já z domu vycházel jen v kalhotách a košili, v botaskách… kde ty chvíle jsou… MOTOjuneau si stýská nejen po létu _ 21:32

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | Chloe | před 18 roky | merit.bloguje.cz

To musel byt teda uklid..;)) Kdybys videl muj pokoj.. ;)

Cesta do Fantazie je bajecna… A ten soundtrack;)

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

vic se mi libi hudba z mononoke, tu mam i v mp3 primo z filmu. je uzasna.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.