Tak čerstvé a voňavé!

Ono to není ani moc znát, ale tento blog nyní běží na nejnovějším redakčním systému. Včera jsem si s tím celý den hrál, večer jsem pak novou verzi hodil všanc davům (těm je ale celkem v současném stavu k ničemu) a splnil tak slib, že to do vánoc bude. A mám klid. Teoreticky.

Je to pár chvil, co jsme s tátou slezli ze střechy, kde jsme měnili wi-fi anténu. Ta původní již měla době sedm osm let a začala stále častěji protestovat. Hodiny kvalitního internetu se střídaly s desítkami minut 50% ztrátovosti paketů a bylo potřeba to řešit. A tak jsem ještě v polospánku ráno vyrazil pro novou anténu a pokyny co s ní, vypůjčil si i krimpovací kleště s pár koncovkami a hurá na to. Protáhli jsme síťák, já poprvé v životě nakrimpoval koncovku a skrz mlhu jsme namířili anténu směrem, kde jsme tušili vysílač. A internet frčel jako za mlada. Když jsme před rokem či kdy anténu přemisťovali z rohu domu na střechu, tak nám to zabralo půl dne (bez legrace).

A vánoce mohou začít. Odpoledne objíždíme příbuzné, večer pojedu k ivonce a zítra veget ... a pak sobota veget ... a pak neděle veget. Fakt se docela těším. Doteď mě ten vánoční čas moc nezasáhl, a to už mám všechny dárky zabalené SmÄ›jící se

před jedenácti roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.