Tak jsem si to spočítal úplně přesně

Poslední zkoušku jsem měl 22. května a dnes, 22. září, mi začal nový semestr. Čtyři měsíce prázdnin. Na dovolenou z počátku července si již skoro nepomatuji, červen jsem strávil asi jen u pc, srpen na kole, v září se dělo nevím co…

Škola mi začala, dle rozvrhu mám za sebou první přednášku, dle reality jsem stále ještě doma, večer pojedu k ivonce a v úterý ráno od ní do prahy. Nebo až odpoledne? Školu mám od čtyř. Půjdu se tam podívat. Letos mám ale rozvrh protivně rozházený – úterý večer, středa ráno, čtvrtek celý den, pátek ráno… nebyl by vůbec problém vše si nacpat do dvou dní a mít klid. Pokud jsou takové kurzy, tak od půl osmé ráno. A v jednom dávném semestru jsem se zařekl, že nikdy už nebudu do školy chodit dříve než na 9:15. Třeba nyní bych mohl jezdit domů o dvě hodiny dříve, ale ve středu a v pátek bych musel chodit právě na půl osmou. To si raději pospím :)

A nemám co psát. Víkend bez velkého vzrůša, dnešek šedivý, pod mrakem, trochu práce, trochu vyřizování, stigma večerního odjezdu. Těším se na Dr. House.

Teď asi vyčistím klávesnici. Buším do ní už čtyři měsíce a je to na ní znát :)

před 13 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.