Tak, online pěkně z haly VŠE na Jižním městě

Tak tak, sedím si tu v měkkoučkém křesílku (kde jsem jednou našel cizí mobil), do stehen mě hřeje noťásek… a já si serfuju. Jen bych měl něco rychle napsat, mež se mi naprosto vybije baterka, jsem tak na 40% kapacity. Ehm, na 34% :)

Sice je fajn dorazit na kolej večer a nemuset ráno vstávat, ale ráno prakticky celou cestu prospím a nevím o ní :) K večeru, a se zuzkou po boku, to byly 4 hodiny mluvení a mluvení. A hádej, kolik jsem s sebou táhl tonáže. Dvacet jedna kilo. Na rameni. Ani nevím, co tak těžkého v cestovce bylo vyjma noťasu, který jsem pro jednou nehodlal tahat přes rameno.

Když jsem jezdil ráno s čikitou, tak jsme si třeba po půlhodině neměli co říct. A se zuzkou meleme pořád, celé kupéčko z nás muselo být na nervy… hlavně asi ze mně, protože jsem hubu nezavřel. Zuzka povídala o nějaké příhodě a já si vzpomněl na dvě tři obdobné, a tak jsem je pak taky zmínil. Ale ty témata… naštěstí ti proti nám měli na uších sluchátka, ale… pořád mi bylo divné, proč mě jedna postarší holka (25–30) sleduje přes odraz v okně… z očí do očí.

Na kolej jsem se dostal asi někdy před devátou, na pokoji jakub s ondrou. K desáté dorazil i dan a naše (teroristická) buňka byla komplet. Ani nevím, kdy se šlo spát, ale já si zalezl do postele první a běhm chvilky vypnul. No měl jsem za sebou kolik… ale pět hodin spánku.

Ráno na sociologii, na žižkáči si zaregistrovat noťas, resp právo přihlásit se k batmanovi, jak se místní školní bezdrát jmenuje. Noťas jsem tam nepotřeboval, ale když už jsem ho měl s sebou, tak jsem se zkusil přihlásit z následující přednášky o právu na jižáku. V přednáškové síni jen 2mbit/s, tady na chodbě už krásných 11mbit/s. A stahování jde půl mega za sekundu. To je hezké.

Baterka chcípá… a totální vybíjení jí vůbec neprospívá.

Dojdu na kolej, udělám si obědovečeři a pustím se do podnikovky. A asi kvůli ní zítra i brzy vstanu. A zítřek už bude patřit jen matice… klidně bych se kvůli ní vykašlal i na předcházející přednášky. 4 hodiny pro učení navíc… ale uvidíme.

Mno, došly mi přístupové údaje k novému hostingu, ale nějak jsem se nedostal na ftp. A stejně se tam hodím až po ujištění, že mi bude fachat .htaccess. Nevím, jak to neznalým vysvětlit, ale bez tohoto souboru nemohu využívat svoje „archiv-xyz-nejaky-nadpis-textu.php“ adresy. Web by jel, ale nefungoval by žádný odkaz.

Tak zase někdy… baterry na 21%.

před 17 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | jakub | před 17 roky | www.danielka.net

no, abych tak nejak rek…no proste zitra podpalime vltavu, mozna i otavu a pak dame par kilo semtexu pod skolu…terrorists 4ever:-)

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

no nejvic by me zajimalo, co za zlo vyleze zpod tvyho stolu. tolik dratu a zkrat-like spojeni nemaji ani v temeline :) kdyz ty vsechno pozapinas, tak patymu patru zhasnou zarovky v koupelne ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.