Tohle asi nebyl tak docela super nápad

Půl třetí v noci, :music: Mew – Snow Brigade, začínající bolest hlavy, ztuhlost zad, osezená prdel, zpocené dlaně. Rozhýbávám si prsty, které se předchozích pět hodin promenovaly po klávesnici s hbitostí epileptického pavouka a které mi nyní připadají jako pařáty Střihorukého Edwarda. Za chvíli půjdu spát. A za pět hodin vstanu k učení.

Učení na státnice pokračuje, procházím materiály, vypisuji si osnovy otázek, dumám nad možným složením komise, koukám z okna, popíjím Coca-Colu, hraju šachy proti počítači… ještě sedm dní. Včetně dneška. Zítřka. Dneška.

Nic zajímavého se neděje, jen jsem dnes po delší době večer sedl k práci a dohnal resty, a to velmi zodpovědně. Práce mi šla od ruky, na ničem jsem se katastrofálně nezasekával, až bylo vše hotovo a náhle jsou dvě hodiny v noci.

Možná pojedu do prahy, možná nepojedu.

Pro zpestření nudné noci: Dreamhost billing issues + Dreamhost status. Dreamhost je jeden ze zahraničních megawebhosterů, kterému se před pár dny podařilo omylem skásnout všechny své klienty za služby v nadcházejícím roce (což je blbost). Rozhodně je to zajímavé čtení, a co mě dostalo, tak to byla věta v druhém odkazovaném článku: Last night, this guy ran a standard billing cycle… včetně odkazu na fotku nebožáka, který zapříčinil tuhle noční můru všech provozovatelů placených webových služeb. Ten bude deset let černou ovcí týmu :)

před 13 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | lucka | před 13 roky

„koukám z okna, hraju šachy proti počítači“ … moje verze: „koukám na pohledy z cest, piluju si nehty, popíjím kafe…“ :-)

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

No taky jsem si musel kompletně uklidit pracovní stůl, aby mě pořád nelákalo si s něčím hrát nebo na něco zírat. Největší nepřítel pro soustředění je hořící svíčka :)

reagovat

3 | bouchy | před 13 roky

Hořící svíčka je mrcha, to je fakt :). Nemůžu si pomoct, ale když ji mám poblíž, něco mě nutí projíždět prstem plamen, zkoušet na dlani, jak moc hřeje, popřípadě na ni jen tak minuty extaticky zírat :). Až na to, že jsem právě veřejně projevil pyromanské sklony, dobrý :).

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.