Trošku hardcore, mám ten dojem

Únavou naprosto umírám. Hágen to zabalil už před dvěma hodinami, ne-li dříve a spí jak nemluvně. Zítra ho nic nečeká, zatímco přede mnou je poslední vzrůšo tohoto týdne, zkouška u samotného Satana. Pak budu mít na pár dní klid.

Nechce se mi opět psát nějak negativně, nadávat na školu a přehazovat sprostá slova vidlemi… ačkoli bych si s tím samozřejmě dobrých 1000 slov vystačil. Ale kdo to má pořád číst, že.

Včerejšek byl takový ten den neden. Od rána – jo, ráno jsem vstal k půl osmé (připomeňme, že v pondělí jsem vstával o půl šesté) a jel si do školy pro zápis známky. A konzultační hodiny učitelky nebyly. Prostě se nedostavila. To naštve, opravdu to naštve. Vrátil jsem se na pokoj, zasedl k učení a do noci se učil. Sporadicky. S noťasem před sebou. Ale nakonec i jo, do večera jsem toho z logiky dost pobral, ale šel relativně brzy spát, abych mohl brzy vstát a znovu si to projet ještě před testem ve 12 hodin. Takže jsem dnes od sedmi opět online… učil jsem se (společně s hágenem), ale rozumnější by bylo napsat si megatahák (jako 90% ostatních), což příště udělám, neboť nemám dojem, že by se mi to zdařilo a v umístění nad čarou moc nevěřím. Takže tak.

Jedna zkouška za mnou, druhá přede mnou… takže opět na koleji, opět před noťasem, opět sporadické učení, opět zítra brzy vstávám… už mě tenhle rytmus ubíjí :)

Člověk je také pořád jen na koleji, takže nemá nic zajímavého, co by napsal. Ani v tomhle textu není nic zajímavého. Jdu spát, za osm hodin bude vše pokračovat.

Den poté, přesněji v 7:27

Studené pražské ráno, kapky bubnující do střechy, vlezlá zima vlezlá do pokoje pootevřeným oknem, spící hágen, vonící káva… po sedmi hodinách spánku mě nečeká opět nic jiného než učení. Takže vytahuji síťový kabel a jdu do toho :)

před 14 roky | VŠE Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.