Trošku náročné...

Jsem unavený, utahaný, ospalý, je mi zima, mám hlad, cítím se špinavě (volejbal), jsem tu prakticky sám, v domě je ticho, nevím co dělat na netu, nechce se mi dělat nic, musím si najít něco k jídlu.

A mám něco přes hodinu na to, abych se dal do kupy a k ivce jel s lepší náladou a v lepší fyzické pohodě. Nevim nevim.

Včera bylo vše nádherné a úžasné a zářivé a sladké… ale dnes mě bolí každý kousek těla, pak si přečti první odstavec, mno a místo výhledu na spokojený spánek mám jistou jen zábavu v celkově cizím prostředí… zábavu jako zábavu s kapelou a podobně. Kapelou… skupinou! Nechce se mi, ale co nadělám… alespoň budu spát tvrdě. Usínat vedle ivky je nádherná věc, ale usínat vedle ní každou půlhodinu noci znovu a znovu…

Podle toho, v jakém jsem stavu, to dnes ale problém nebude. Jen zírám na monitor…

Co bych ke včerejšku a dnešku napsal? Ivka přijela dvacet sekund poté, co jsem vylezl ze sprchy, janča od sestry tu už dávno byla. Takový pohodový večer, v pokoji si nikdy nerozsvěcuji hlavní světlo, ale lampičku nad postelí a tu poslední dobou ještě položím na zem a namířím do stěny… nádherně intimní přítmí, měkké pohodlí noci. Taková je většina vzpomínek na ni… trochu dooranžova, v podzimních barvách. A to podzim teprve začíná…

Notebook jako jukebox, mám na něm 1.5gb hudby, ten top top top výběr, co song to moje zamilovaná písnička. Po deváté na dízu, já ivka sestra vojta marta jana dejf dj. Míra nás se svým nepřijetím jen blamoval a stál před kulturákem.

Akce? Dobrá… po dlouhé době jsem viděl spoustu lidí, trochu se bavil. Stejně je radikální rozdíl jít na dízu sám a jít tam s někým. Těšil jsem se na ploužáky, ale popravdě byl trochu rozčarován… ploužák s  nebo princeznou byla elektrizující záležitost, ale s ivkou to byl jen… ploužák. Blízkost jejího těla nebyla nic nového, co nadělám :)

Opět vyhranění několika vztahů, vojta neunesl pohled na svoji bejvalku v objetí jiného, ztřískal se (taky oslavoval řidičák) a poslal ji do prdele. Což bych ovšem i já s klidem udělal za něj. Ale tak už mají alespoň oba jasno. A zbytek… škoda slov.

Po jedné hodině jdeme domů, já ivka sestra janča marta. Já vím, je to výpis, měly by tam být čárky. Shittah! (moje oblíbená průpovídka)

Moc jsem se nevyspal, to je pravda. Ani s tím, že jsme z postele vylezli ve dvanáct :) Taky sedm hodin lehounkého spánku… sestra s janou už chystali na stůl, máma vezla oběd tátovi do práce, měli jsme dům pro sebe. Nebylo to špatné, čtyři mladí lidé u stolu… oběd s rodiči by byl o něčem jiném, ale tohle šlo :) Možná mě to čeká zítra u ivky.

Odpoledne menší procházka po vesnici, ivka pak odjela a my tři šli na volejbal… šest setů, byl jsem ve vítezném týmu. Totální únava a hlad… nejvíce mě ale bolely svaly kolem pusy. Od smíchu… i to vysílení se na záchvatech smíchu podepsalo. Ale tys tam nebyla, nepochopila bys… či spíše, nesmála by ses. Stačí vzpomínka a rozesmál jsem se… jenže ty tyto vzpomínky nemáš.

Za hodinu jedu k ivce. Patrně se spolu budeme nejdříve dívat na notting hill, než půjdeme na tu zábavu. To je můj zamilovaný film. I její, mimojiné.

Zítřek už snad budu mít sám pro sebe… vzpomenu-li si na ten pocit štěstí vedle ní v posteli, na její vůni, doteky… tak jsou to nádherné vzpomínky. Ale nesmí se to přehánět. Jsem zvyklý žít podle svých představ… teprve si musím zvykat žít i podle představ někoho jiného. Jednoduše: mohl jsem dnes po obědě vstát od stolu a jít si na dvě hodinky ke komplu. Ale ivka zde nemá moc možností činnosti než být se mnou… a na to se musím ohlížet. A ohlížím, samozřejmě. Jen si zvyknout, abych to začal brát jako milou samozřejmost a ne omezení mé svobody. Je ot jen trochu matný pocit, nic, čím bych se trápil.

Jdu do sprchy. Tak zase někdy…

před 17 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | Anche | před 17 roky

sakrafix….vsichni jsou stastne zamilovani jenom ja jsem na vocet a vsechno kazim

reagovat

2 | Hughhh | před 17 roky

anche, si muzeme podat ruce ;))

reagovat

3 | Anche | před 17 roky

jenze me uz to fakt stve sakrysh….

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.