Ty čurá- ... pardon

Tak za tuhle frázi jsem dneska sklidil úplné ovace. Odehrálo se to už po škole, při cestě na náměstí div ne po kolena v břečce ze sněhu. Šlo nás hafo, asi deset lidí, a lácek přede mnou mě schválně břečkou nahodil. Prostě švihl nohou dozadu a na mých džínách přistála ta příšerná solená mokrá hnědá šlichta. Okamžitě jsem se sehnul a oprašoval si nohavice, nasraný se zvedal a z hluboka se nadechoval k hlasitému „TY ČURÁ-“… a místo lácka proti mě stála nějaká babička, jež šla proti nám a kterou všichni viděli, jen já byl sehnutý k chodníku :) „Eh… pardon.“ Omluvně jsem se na ni usmál, a snažil se neexistovat. A kolem chvilka ticha, babička se také usmívala a ani se nezastavila, a pak výbuch smíchu od všech ostatních lidí z grupy.

No co, když už jsem poslal do pr… i našeho tělocvikáře, tak už mě moc věcí nerozhází.

Jinak se dnes nic extra nedělo. Tasený v češtině. Dost těžkej úkol, vysvětlit smysl poezie z pohledu kainara, mikuláška a skácela. Jistý jsem si byl jen u mikuláška, ty druhé dva jsem uvařil z vody, u mně tak typické vody, za které dostávám jedničky bez nějakých pochyb. Štěstí… druhá půle otázky byla to samé, ale z pohledu mého. Poezii nečtu. Ale prokleté básníky mám rád, občas na netu nějakou báseň také odchytím, a srdce mi to netrhá… řekla mi, že i v pánu prstenů jsou básně. Dobře ví o mém fanouškovství tohoto díla, a nikdy na to nezapomene. Že bych byl ale takový hard-core, to asi ne. Každopádně, i ona ulítává na harry potterovi. No a já se jí přiznal, že ty básně v pánovi prstenů jsem sprostě přeskakoval :) Jojo, upřímnost… to je moje.

Doma jsem poprvé restartoval xpéčka tvrdým resetem (sestra nechtěla odejít od pc), a byl docela šokován, kdy zůstal monitor černý. Další restart. Černý. Restart restar restart. Najížděly výběry nouzových režimů, ale žádný účinek. Dalších deset restartů, 45 min v tahu… a pak jsem prostě kompl vypnul, podíval se z okna, a zase jej zapnul. A on najel. Tak to mi hlava nebere…

Bude se kupovat karta do minolty (konečně), protože sestra si ji chce vzít do finska a tam by na 16mb moc nenafotila. 256mb se blíží :) Konečně budu moct fotit pořádně velký fotky v mega kvalitě :)

Dobrou.

před 17 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | Maja | před 17 roky | maja.bella-blonde.org

Kolik stoji ta karta? Taky uvazuju o koupi vetsi….

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

secure digital (SD) 256mb za bratru ~2500 kace.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.