Ubíjení polední pauzy

Inu pravda, žádnou polední pauzu nemám a jen jsem se vykašlal na filozofii, což mohu označit za druhé inteligentní rozhodnutí dnešního dne. Tím prvním bylo donucení se vstát a jít na němčinu. Nepodařit se mi to, nemusel bych tam již chodit vůbec, měl bych moc absencí. Ale příště píšeme test a dnes se opakovalo, neškodilo tedy zúčastnit se. Nevyhrál jsem nic, podotýkám. A kdyby šlo něco vyhrát, například za počet správně napsaných vět (…), taktéž bych nevyhrál :) Musím se učit, hodně učit.

Hlavně do statistiky.

Té jsem se věnoval převážnou část dne mimo válečné výpravy na jižák za dárky a večerního zdobení pokoje. Vánočního zdobení. Jsem ve škole a nemůžu uploadovat fotky ani videa, ale večer je snad přihodím. Minulý rok totiž hágen dojel na kolej s umělohmotným 30cm stromečkem a barevnými svíčami od ťamanů. Tak jsme je rozvěsili po pokoji a měli Vánoce. Letos dovezl opět stromeček, ale svíčky hned dvoje. Já z poličky sundal červené střapce (vapadají jak boa) a baňky a dobrou hodinku jsme pokoj zkrášlovali. Žádný falešný kozy, když vánoce, tak pořádný. Fotky budou.

Jinak, jen tak mezi řečí, včera nás pobavila tato smilnící komunita. Bůh ví, co přijde příště :)

Mám hlad jak pes, pomalu se vydám do menzy, kde asi utichá polední šílenství a bude se tam dát někde sednout. Snad bude něco dobrého k jídlu, musím tu vydržet zase až do osmi. Na koleji pak… nojo, nemám nic na večeři. Naložené kuřecí si musím schovat na zítřejší oběd. Poprvé jsem si na koleji také něco vařil v původním významu slova, tedy ne ohřál v mikrovlnce. A není nad ten jeden erární sporák, na kterém nejsou značeny stupně. Takže jediná spolehlivá poloha (výkon) je vypnuto. Točil jsem tím a zkoušel, jak moc to topí a pak jsem se raději zeptal holčiny připravující si svůj oběd. Bez ní bych toho moc na pánvi nevytvořil.

Jasně, mám hlad a budu psát o jídle. Větší blbost už snad ani nejde. Jdu do menzy.

před 15 roky | VŠE Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.