Until you're resting here with me...

Někdo Dido nemusí, je na něj moc měkká a pod, ale já ji mám rád… i ten Roswell jsem pár měsíců sledoval, příjemný odpočinek po příchodu ze školy… teď mě již televize neláká. Na zprávy mi stačí news.google nebo idnes. Na televizi nemám čas… po sté po sté a po sté tu píšu o blbostech.

Ale i soundtrack k Roswellu je nádherný. Aha, on mi právě už hodinku hraje… nádhera… Sense Fields – Save yourself. Sestra to přetočila na kazetu do auta, dnes jsem to při jízdě do školy poslouchal… nebezpečná hudba, zamyšlen vyřadím, a… co tam bylo za rychlost? Ježiš! Co zařadit? Trojku nebo čtyřku? Raději čtyřku… kde je čtyřka!? Nahoru? Ja nevim!!! Zkusim to.… ne, byla to trojka. Až tak zmagořený jsem byl…

A stejnou cestou se již za pár hodin vracel, vezl sebe i sestru k zubařce, jež ordinuje zde ve vesnici. Strach? Kdepak… jsem ten úchyl, co si libuje v překonávání bolesti. A beztak mi už pár let nic neprovedla… to jen dnes na mě vytáhla jakýsi (podle sestry) UV vodní lejzr a odstranila zubní kámen. No vau… mírně to bolelo, zatnul jsem si pěsti, to ano… však úžasnej pohled, když vidíte prach stoupající od pusy ke stropu…

Nejlepší stejně bylo čekání v čekárně… žádná lékařská místnost, její ordinace je součástí obytného domu, ještě voní novotou, samá kytka, kočárek… pár lidí tam již bylo, na řadu jsme přišli až po půlhodině, a tak zbytek prokecali. Mám rád, když mě někdo poslouchá, někdo cizí, někdo, koho neznám… a kdo ještě nezná mě. Mám rád, když můžu cizího člověka přesvědčit o svém šílenství.

A doma? Spánek… nic než spánek. Od tří do půl osmé… také jsem ve škole umíral, video v biolě bylo snad za trest. Teď zase nebudu pro změnu moci usnout, tak se vrhnu na úkoly do matiky a naučím se češtinu, divadlo a film. Nebýt divadla, tak mě tato otázka baví. Matika… no budiž. Témata do angličtiny via maturita.cz… jsem vzorný student, řetězko.

Den utíká… chtěl jsem se učit a nejsem schopný se do toho pustit. Ale už bych měl…

„I don't want to call my friends, they might wake me from this dream…“

před 17 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.