Until you see the sun...

Až spatříš slunce… slova ze songu podkreslujícího titulky ke Světu podle Prota. Žádná ochranná známka či licence přede mnou není v bezpečí, pokud nějaký film vážně chci vidět. DiVéiksy spíše tak nějak volně připlouvají, málokdy něco zájmově sháním… ale Svět podle Prota jsem opravdu vždy vidět chtěl. Pár let už na křížku má, ale to taková Casablanka taky. Tak jsem ten film konečně viděl. Zase mám několik kilo myšlenek k přemýšlení…

Přijel jsem v pět, od půl šesté na něj koukal, k půl osmé se dodíval, zprávy, kousek Pošli to dál… je devět a já sedím u komplu, úsměv na rtech z myšlenky, že se budu celý den učit. Už bych se z té anarchie mohl probrat.

Fajn, zkouším wohnouty… simča s luckou si vždy pouštěly pouze druhý song. Kdesi tón ve mně v koutě sedí, ale já si tě kotě prověřím… Ten ujde. Z ostatních jsem toho moc nepochytil, a teď při psaní se to asi taky nezmění… ale tenhle song je opravdu gr8.

Včerejší učení bylo opravdu brutus… něco málo z české moderny si čtu ještě před usnutím, ale moc tomu nedávám. Prostě usínání v přímém přenosu, poslední záchvěv existence nastaví budík na pátou hodinu a pak omdlím vysílením. Na pondělí spím také jen tři a půl hodiny. Usnul jsem už u televizních novin.

Moje starostlivé něco mě probouzí už ve čtyři, trochu halúze, ale hned usínám a v pět jako rybička z postele, otevírám si okno a koukám do večerní vesnice ve snaze probrat se doteky ledového rána na nahém těle. Úplně nahém ;) Trochu zima… zalezu do postele a hodinu se svědomitě učím českou modernu a následně anarchisty. V šest vstávají i naši, začíná den… venku minus sedmnáct. Takže cesta do školy extrovní, na xichtu maska z ledu. Zase jsem se jednou do školy těšil :)

A i kdybych se netěšil na teplo, těšil bych se na zuzku. Také že ano. Strávili jsme spolu chvilku v šatně, jako obvykle, tak blízko sebe, jak jen to slušné mravy dovolují… jen mě teď trochu… co vůbec? Zaráží? Udivuje? Ne, to ne… prostě jsem si všiml toho, že mě ještě nikdy nepolíbila ona. Vždy se k ní nakloním já, přitáhnu si ji k sobě já… neumírám z toho, ale trochu její aktivity bych také ocenil :)

Po cestě domů fotím nádherný úplněk, ale zoom ho pořádně nezaostřil a otevřená clona fotku přesvítila. Takže mám nádherný fotky tří žlutých zářících koulí. A já se těšil na měsíční mapu.

Bude půl desáté… kašlu na veškeré učení a jdu se vyspat. Je to totiž příjemné… MOTOjuneau chops suey with system of a down _ 21:27

před 18 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | Chloe | před 18 roky | merit.bloguje.cz

Stuck on a moment and you can get it all… :))

Vstavat v pet rano.. to by me vazne zabilo. Mam co delat s tim, abych vstala v sedm.

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

neboj, minimalne tyden se to nebude opakovat :)

reagovat

3 | Chloe | před 18 roky | merit.bloguje.cz

tyden.. to je na umreni;)))
ja zitra vstavam o ctvrt na sedm.. dnes v sest.. to je hruza.. hruuuuza… :/

reagovat

4 | juneau | před 18 roky

zitra vstavam jeste driv, abych si umyl hlavu a v mrazu pak nezdechl :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.