Venku je nádherná zima

Vyvenčil jsem kimču, záměrně uprostřed sněžení. Líbí se mi to, mám sníh rád. Ačkoli mnohdy tvrdím, že ideální je zima bez sněhu, jen holomrazy. Ze všeho nejraději totiž asi bruslím. A takový zamrzlý hladký rybník… můj mokrý sen. Ale nyní je venku kopec sněhu, u nás tak kolem 15 cm, další se sype a sype a je to prostě nádherné. Nikam nemusím, kalamita na silnicích je mi tak ukradená a jen se kochám z okna. Ani mi nevadí, že příjezdová cesta, co jsem ráno místo rozcvičky odházel, už zase pomalu zapadala.

Jen kimču to teď venku moc nebavilo. Ve sněhu se už ztrácí nejen barvou, ale i výškou :) Brodil se tou záplavou odvážně. Nejlepší je, že ale při tomto lehce mokrém sněhu je jím brzy celý obalený. Na packách a břiše mi visí bambule sněhu, že ho pak musím skoro celého osprchovat, abych je rozpustil. Nelíbí se mu to, ale co naplat.

Na endlifův popud jsem si zřídil RTM účet a uvidím, jak se mi bude dařit organizovat úkoly a čas. V pondělí začne škola, musím rozhýbat diplomku,… bude sranda.

Rozvrh mám úplně debilní. Kvůli státnicím z vedlejší specializace potřebuji nyní odstudovat tři povinné předměty dějin. Na minulý semestr je totiž nevypsali a tak místo abych to vše zvládl v jednom semestru, musím to roztáhnout do dvou a v tomto je určitě udělat. On to asi nebude takový problém, ale … ale jeden z těch povinných předmětů je v pondělí večer a druhý v pátek odpoledne. A zbytek školy mám úterý středa. Napiču. Opravdu.

Ale venku krásně sněží :) Nakonec, večer vyjedu za ivonkou. Buď pojedu autobusem, leč to bych dorazil až v osm, nebo vyjedu s raketou a budu se klouzat po silnici sólo :) A právě TEĎ V TENTO OKAMŽIK mi volala, abychom se tedy domluvili, kdy a jak přijedu. Tak pojedu tím autem. To bych si měl vyházet cestu od domu až k silnici. Jinak nevyjedu :)

před dvanácti roky | Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | LaserD@nce / www.laserdance.xf.cz | před dvanácti roky

Buď rád za volný čtvrtek, já nemám ani to :-(

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.