Za hodinu píšu další test

Sedím si tak na jižáku v počítačové studovně a do dalšího testu mi zbývá necelá hodina… dorazil jsem sem tak brzy, neboť některé praktické věci se mi nedařilo z kolejní sítě otestovat a tak si to vyzkouším před hodinou na školní síti. No, samozřejmě že to hned šlo, takže teď nemám moc co dělat a nudím se.

Sranda ale byla, že jsem sem cestoval s hágenem autem :) Odpoledne si odveze věci z koleje, ale teď se potřeboval otočit na chodov do OC a ponakupovat si. Cesta MHD by trvala dobrých 45 minut, takhle jsme tu byli ani ne za 15 :) A té srandy po cestě… navigovat s mapkou, na které má praha rozměry 20×20cm, to se někomu nepodaří za celý život :)

Pokud se to nějak sejde odpoledne, tak se s ním svezu i pořádný kus cesty domů a přesednu na nějaký vlak. Ale tady ztvrdnu minimálně do půl jedné a kdy se dostanu na koleji taky nevím, takže tohle je ve hvězdách.

Po dnešku už přede mnou budou v ideálním případě jen dvě zkoušky, němčina a matematika. Už bych si měl zase začít matiku opakovat… a je pěkné dusno. Vrátím se k telnetu :)

před 14 roky | VŠE Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.