Zase jeden letní den

Od příjezdu od moře to tu na Vysočině nebyl žádný zázrak. Až včerejšek byl slunečný (to jsem dokonce seděl s noťasem na zahrádce a psal report od moře), a dnešek jede ve stejných kolejích.

Po strašném snu (zdálo se mi, že jsem podruhé těhotný… zvláštní) jsem se probral už v 6:36, ale sladce spal až do osmi a pak vyrazil do města koupit rámečky na fotky, dárek tátovi (tekutý), dárek djovi (tekutý)… a hlavně nechat se ostříhat. Pak už jsem se mohl doma nudou ukousat, tak jsem si sbalil bágl…

Mimochodem, díky tomu, jak často jsem si na koleji sbalil bágl a za pět minut letěl na šalinu mi teď sem přichází návštěvníci (holky, tipuju) hledající návod, jak sbalit kluka do 5 minut. Mají ho mít ;)

… sbalil jsem si tedy za pět minut kluka a v tom největším horku se vydal na kole za ivonkou, abych pomohl při rekontrukci jednoho pokoje. Nádherná jízda. Horko mi nevadilo, jel jsem kolem řeky a stín střídal výheň, po levé ruce skály a po pravé klidná řeka s vodou prosvícenou slunečními paprsky, pod koly ten úplně nejvíc nejlepší rozmlácený asfalt.

Nyní měla následovat fotka jednoho takového zákoutí, ale to bych si nesměl ke svému foťáku vzít gáblík k sestřinu, nemůžu tedy fotky teď u ivonky stáhnout do pc. Snad to přežijete.

Odpočívám po seškrabávání malby v obývacím pokoji, což bylo až nečekaně náročné. Tedy ne že bych to neustál, ale když jsme skončili, tak po mě tekl pot. A díky prachu jsem měl ruce jak sněhulák, umýt jsem se musel pod konvou na zahrádce :) Za chvilku bude večeře, pak se asi půjdeme někam projít. Dnes je fakt nádherně.

před 15 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | QuickShare | před 15 roky

Ivca si ale umi vybrat, myslim, ze ani jeji rodice si nestezujou :-P

reagovat

2 | ivonka | před 15 roky

[1] QuickShare :to máš pravdu, nestěžujou si. Ještě aby ;-)

reagovat

3 | evelína | před 13 roky

coooooooo toooooooooo jeeeeee???????????? 8-O

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.