Zase jednou obyčejný den

Ty předchozí čtyři (tenhle, tenhle, tenhle a tenhle) byly totiž neobyčejné. Dnešek byl naprosto normální…

Probuzení v šest a následná totální ospalost, neboť jsem byl dohnán spánkovým dluhem, což koresponduje s průběhy typických školních týdnů, kdy byly čtvrtky nejkritičtější na nedostatek spánku. Brigáda podle toho vypadala… raději jsem nonstop sdíral barvu z kovových rámů oken, než abych někde sedl a koukal a během dvou minut spal. Povedlo se mi to jednou a neboť jsem seděl na parapetu a nechybělo moc, abych padl dolů na beton, podruhé jsem to již neopakoval.

Skutečnost, že mi ivka neodpovídá na smsku, mě kupodivu těší. Vím totiž, že ještě spí… není moc krásnějších věcí než spánek. Odpověděla mi až po poledni, mrška :)

Brigáda je přesto fajn, ale to jen díky parťákovi. Chodící databáze vtipů a historek. Případně asi dvacetkrát denně oddabuje klípek na zvuk motorek… takové to Súúúzúúúkííí, Jááámáááháááháá… a pak si každých deset minut jen tak pronese júúúhůůů… a oba se divíme, jak je možné, že nám ty hodiny tak rychle utíkají. Minulý rok to byla couračka jak peklo, možná to ovšem souvisí s přidělenou prací. Jen počkej, až začneme něco natírat. Ostatně, pořád si vzpomínám na jeho kouzelné hlášky… když se mi něco nepovede, ujede mi ruka a pod, tak pronesu přes zuby „Ča!“ Každý si domyslí. Opravdu ale používám poslední hlásky sprostých slov :) Zato on si zplnahrdla zanadává „Pia pes gramofon“. Úplně mě dostal vyjmenovanými slovy po „p“: pia, pytel, pysk, psací stroj, pentagon, atomová bomba… píšu je a směju se do ticha pokoje :) :) :) Stejně tak jsou kouzelná vyjmenovaná slova po „d“… ale to už musím vzpomínat… hergot… jo, dick, dylina, dikobraz, dýp párpl :) Musím se někde kouknout po fórech, ať tam zítra není ticho :)

Doma jen vytáhnu deku a na zahrádce si na ní v boxerkách ustelu. Slunce spíše za mraky, takže nijak extra nepálí, já si ležím, odháním breberky a pomalu usínám. Pak mě smskou probere ivka, zda již ležím na zahrádce a spím :) Od čtyř do sedmi tam lenoším… večer jsem tedy řádsky otupělý a otrávený. Jako po každém denním spánku… ale mám naspáno a teď se kouknu na Den poté.

Večer se přes mobil ozvala sirenka, je na táboře a nemá co dělat. Od třetího července nic neví, pověděl jsem jí tedy o ivči a pěkně za tepla bonznul i ailyninu známost :) A prý nad prahou bouří nebesa, podle cziczi už i nad severními čechami. No boží… jet do práce v dešti, po tom netoužím.

Ještě bych se sveřil s tím, že nemám rád eurotelácký gprsáky, kteří mi dělají bordel ve statistikách, neboť mají omezený počet ajpíček a vzájemně si je prohazují, databáze mi pak ukazuje v průběhu týdne x přístupů z jedné ip od více lidí. Například hughhh a carpenter. Hoši, neštvěte mě :)

A pak mám technický dotaz: při zapnutí pc se pc nezapne. Najede board a všechno, monitor blikne nazeleno, ale zůstane černý (možná najíždí obrazovky před xpéčkama, já většinou odejdu). Dnes se mi ukázal i kousek load pruhu xpéček, ale pak obraz zatuhl. Tvrdý reset, nabídka nouzového režimu, ale stačí normální spuštění a vše v pořádku jede, jako by se nic nestalo. Dělá to asi týden, spuštění co spuštění. Netuším, zda to může být softem nebo hardwarem. Postup „spustit a po půl minutě restartovat“ funguje spolehlivě, ale není to praktické. Tak pokud někdo můžete poradit, prosím, udělejte to :)

před 17 roky | Ze života | 5 komentářů

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

ty si myslis, ze me tesi mit erotela?? ;) taky bych mel radsi pevny pripojeni, ale musim asi rok pockat… :(

jo a kolik je tomu vtipnymu manikovi??

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

heh, je o den mladsi ;)

reagovat

3 | pif | před 17 roky | www.pifik.com

taky mam bordel ve statistikach, ale co :))

reagovat

4 | ailyn | před 17 roky | ailyn.wz.cz

bonzaku ;)

ip – a ja se tak divila, proc ma hugh porad jine ip a proc mi obcas ze stejneho ip pise komentare nekolik ruznych lidi :)

reagovat

5 | juneau | před 17 roky

sirenka se nudila, tak jsem ji chtel nejak zabavit :) btw, muzu nabonzovat i ji ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.