Zdrhám se učit

Ale protože si mě za pár dní až do víkendu moc neužijete, tak pár slov napíši. Třeba o tom, že se podle svých plánů už dávno učím… ale to je tak, když se někdo rozhodne zavrtat do php&mysql… chtěl bych překopat fotoalbum, a mám na to málo času. Popravdě jediné, co se mi dnes z ničeho povedlo rozjet, jsou statistiky a logy návštěv. Pro běh webu nepodstatné, pro mě jako šmíráka naopak docela důležité. Včera jsem přes dva parsery natahal přes 150 fotek do databáze, aniž bych musel přepisovat jediné jméno či písmenko… bohatě jsem si vystačil s funkcemi pro procházení složek a pak se už jen pomazlil si index.php… ano, ta strašná stránka, jež aktuálně dosahovala ~700kB dat… pěkně jsem z ní přes script vytahal doprovodné texty k fotkám a taktéž je uložil do databáze. Miluju, když jsem línej… nutí mě to vymýšlet komplikované scripty. Raději to, než hodinu stereotypně opakovat nějaký postup… fuj.

Ach jo… naštěstí zítra odpadá seminář z matiky a písemka z bioly přesunuta na čtvrtek (berlín). Takže odfláknu zsv a naučím se zbytek češtiny. Popravdě, naučil jsem se dvě otázky, z nichž jedna tam není, a zbytek jsem ještě neviděl… mám co dělat. Obzvlášť s tímhle nevyspáním…

Škola byla k smíchu, to díky příjmačkám… první hodina normál anglina, druhá hodina supl zsv s videem, poté odešlo deset tříd vyjma nás a čtvrťáků do kina na Piráty z karibiku a my zůstali na škole, abychom se mohli učit… tak to tvrdí vedení školy. Třetí hodina video, čtvrtá hodina video a pátá hodina pro změnu video. POVÍ MI KURVA NĚKDO, PROČ JSME TAKÉ NEMOHLI JÍT DO KINA??? Ani profesorka suplující posl hodinu to nechápala… chjo.

Ale teď už letím do sprchy, v hlavě mám jedno kafčo na noc a na učení… držte mi palce, ale hughhhovi víc ;)

před 17 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

čus ;) ty už se učíš? já se teď po písemný z čj musím připravovat na praktickou maturitu, uf…

jinak ta čeština byla docela v poho, ale mám z toho divnej pocit. díky za vše…

reagovat

2 | lucinka | před 17 roky

no jo… naši čtvrťáci taky dneska zůstali ve škole a zbytek šel do kina na Quo Vadis – zajímavej film, místy trošku zdlouhavý, ale jinak to šlo :-)

reagovat

3 | juneau | před 17 roky

ani mi neslo o ten film, jako o princip… proc nas vedeni nonostop odira a pak, kdyz nam da nestandartni maturitni rezim, se tvari jako pani tvorstva, co nam neudelali kdovijakou sluzbu…

reagovat

4 | Hughhh | před 17 roky

Nás nechtěl pustit ředitel za celý 4 roky ani jednou do kina třeba na Kytici, na kterou chodily povinně všechny školy… Prostě je to ve vedení… :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.