Že by nemoc?

Vypadá, že mě do rána skolí chřipka nebo angína, jeden z těchhle prevítů se mi snaží procpat krkem hrst střepů, druhý mi je sype ušima do hlavy… ta třeští a krk škrábe. Tak uvidíme…

Ivka se sprchuje, já sháním titulky k Team America… to chci vidět její tvář, až se dodíváme :) Stejně, v pokoji bude tma…

Vstal jsem brzy, přesně v osm… za chvíli již razím na ouřad za starostou ukázat mu, že jsem ty tři týdny opravdu dřel jak mezek a ne jen plácal slámu, když jsem tvrdil něco o redakčním systému. On byl pro změnu nadšený do své ortofotomapy, což není nic jiného než letecké foto. Těm zvídavějším napovím, že jde o plán vesnice, kde každý parcela vypadá, jako by byla focená kolmo zeshora. Tedy žádné šikmé stěny, nahnuté stromy. Domeček je čtverec střechy, strom je temné kolečko, atp… parádně se do toho dá promítnout třeba katastrální plán, kde ti vystoupnou jednotlivé pozemky přímo na grafické (ortofoto) mapě.

No a on mi dal ono cd, že by to rád viděl na webu vesnice. Pro což jsem se nadchnul i já. Třináct částí mapy, každá v tiff formátu a o velikosti 20 mega (6250*5000px)… v deset ráno jsem začal se zpracováváním (rozřezání na 52 menších částí, převod do jpg) a od oběda jsem slepoval mapu, tedy jednotlivé html stránky s kousíčkem mapy a navigaci (Posun nahoru, doprava,…) Padesát dva takových stránek… jak říkám, dělal jsem to celý den.

A na RS2 jsem ani nesáhl. Ale tohle bude alespoň znatelný výsledek mé práce hned jak se web spustí, takže to k něčemu je :) A vypadá to dobře.

Jinak nic podstatného… jen si žiju ten svůj život a dělám věci, o kterých patrně píšu hodně negativně, ale které mě baví jako (skoro) nic jiného. Sorry všem, které tím ustavičně štvu :)

před 16 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | Max-Wesslo | před 16 roky

nejvetsim plusem Team America je Matt Damon, to je proste herecky koncert v jeho podani

reagovat

2 | Jita @ | před 16 roky | jitka.bloguje.cz

Žjova..tyhle mapy miluju…naše malocity ji má na netu taky, a přijde mi to úžasný…dá se na koukat pořád dokola:))

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.