Zítra se stanu studentem magisterského studia

Co zítra, za hodinu a půl. Nebo jsem referentku špatně pochopil? Prý „do jedenáctého února za mnou nechoďte, nebudu vás mít v databázi“. Naštěstí nebyl důvod. Od 25. ledna jsem si hezky hověl doma a odpočíval. Někdo by to bral jako promarněný čas, ale bylo to fajn. Není nic horšího než skončit školu, být dva dny doma, víkend, a začátek nového semestru. Více než dva týdny volna byly jako živá voda.

Ivonka leží vedle mě, opírá se o zeď a čte Flóru – časopis o domácím a zahradním kutění. Dovolila mi před spaním blognout :) Přece jen je konec víkendu, je o čem psát a zítra nebudu mít moc času, nemluvě o tom, že přes den se mi psát moc nechce, protože mi psaní v odpoledních hodinách přijde jako zrada mých předešlých rituálů nočního blogování. Směšné :)

Ještě než jsem si na klín usadil noťas, posadila se na mě ona a zeptala se, jestli budu blogovat před nebo po milování. Ten můj ďáblík ;-) Dal jsem přednost blogu :-D

Páteční večer byl ve znamení pařby. Oslava narozenin její kamarádky v jednom vyhlášeném pařebním klubu, bývalém zemědělském stavení, kde před lety místo současných ožralých náctiletých prasat pobíhala prasata obyčejná. Ale bylo to tam naprosto fajn! Hudba mizerná (co je to proboha minimal či progressive house?), ale oddělený bar a parket, takže v jedné části relativně klid na pokec a popíjení, bylo nás tam asi deset patnáct známých a to se pak rozjede zábava… a tequila za 25 Kč … to se neodmítá :) Dobrá akce, dobrá. Tam jsem nebyl naposledy. Krušné sobotní vstávání a odjezd k ivonce domů, neb u nich probíhala oslava tamějšího hokeje, x-leté výročí, a její táta hrál v jednom mužstvu v turnaji – Oldboys :) A tak jsme půl dne strávili na hokeji, ale svítilo nádherně sluníčko a bylo to fajn. Takovouto zimu mám rád – bez sněhu. Louky se zažloutlou slehlou trávou… působí to na mě zvláštně. Možná truchlivé, ale… na tom nesejde. Neberu takovou krajinu tragicky, ale pozitivně.

Večer sami doma, dobrá večeře, víno, Holka na roztrhání, pak Minority report, u kterého ivonka usnula a já jej dokoukal, a … neděle.

Ráno u ivonky, odpoledne u nás. Vyrazili jsme celá rodina na místní téměř nejvyšší kopec, táhlým údolím stoupali po zimních loukách výš a výš, až jsme měli x-kilometrové údolí jako na dlani. Nádhera. Nádherné nedělní odpoledne. Domů, káva se šlehačkou, bábovka… a televize. Pořad o pražských věžích, o místech s podivnými jmény (vesnice Dneboh), pak jakési experimenty na Viasatu či kde, k večeři chutné tortily, televizní noviny na primě (ten milion přímých vstupů o ničem na Nově mě fakt točí), Ber nebo neber, část Žhavých výstřelů 2 na nějaké slovenské stanici a do hajan. Večer u televize, ale alternativa nebyla. Díky té procházce na kopec to byla nádherná neděle. A ta pohodička s kávou a bábovkou při zkoumání pražských věžiček…

Skvělý víkend.

zimni-kopec-1
zimni-kopec-1

před 13 roky | Obrázkově Ze života | 6 komentářů

Komentáře

1 | bouchy | před 13 roky

Myslím, že nebudu sám, koho třetí odstavec odrovnal :). To jsem takhle navečer potřeboval :D. Jen nechápu tvoje nervy… já být v té situaci, notebook by balancoval na tyčce a já bych nenapsal ani slovo :). Ale možná jsi udělal rozumnou věc, protože potom by to už tuplem nešlo :). To už jen funíš, dýcháš, chce se ti spát a máš hlad :).

reagovat

2 | Honza | před 13 roky

Ten bar je myslen Kravin? ;)

reagovat

3 | ailyn | před 13 roky

nebo takhle souziti dvou „internetove cinnych lidi“, kdy po ranu spolecne koukate na bloglines… :-)

treti odstavec se zuby nehty snazim neokomentovat ;-) mrska jedna :-P

reagovat

4 | CZNeo | před 13 roky

Progressive House je náhodou poslouchatelná záležitost.

reagovat

5 | jakub | před 13 roky

[2] Honza: Kravín? Kluku ušatá, odkdy se prasata chovají v kravíně?

Co se týče textu, tequila za 25 Kč se naopak ODMÍTÁ! Tahle cena zavaní průserem ;-). Tipuju to na Tequilla Mexicana Olé aneb ostatní lihovina s přídavkem tequily.

Jinak víkend byl skutečně fajn, v sobotu jsem se vydal na Karasín a slovy klasika – „to jsou panoramata“.

reagovat

6 | juneau | před 13 roky

No, takys mohl zavolat! :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.