Zítřejší den bude velmi významný

Významnost zítřka spočívá v tom, zda se mi povede koupit pneumatiku na zadní kolo mého bicyklu. Koupit barevnou pneumatiku. Protože takové moje kolo prostě je… barevné. Výrazně žlutá a výrazně jetá zadní pneumatika vzala během sobotního výletu za své. Šest kilometrů po drncavé cyklostezce, nájezd na hladký asfalt a drncání pokračovalo – na zadní pneumatice vyboulená boule, jak plášť povolil a duše se v onom místě lehce roztáhla. Kolo pojízdné, ale… na jak dlouho? :)

Takový defekt lze řešit pouze zakoupením nové pneumatiky. Zítra povezu tátu do nemocnice, kde stráví možná hodinu možná půl dne, takže si mezitím vyrazím do města, najdu prodejnu zaměřenou na cyklistiku a jestli nebudou mít barevnou pneumatiku, tak začnu vyvádět :) Kdyby měly červenou, tak koupím dvě a vyměnil bych oba pláště. Pak by kolo vypadalo maximálně démonicky.

Nudné kolo má kde kdo. To moje, to je pojízdný cirkus :)

Proto je zítra tak významný den.

Dnešek byl méně významný, ráno práce u klávesnice, před obědem práce na zahradě s rýčem a krompáčem, kde upravujeme plochu pro usazené bazénu. Ta musí být úplně rovná, takže jednu polovinu trochu skopat, druhou zasypat hlínou. Práce až až. Odpoledne jsem se natřel opalovacím krémem, vzal rýč, za deset minut zašlo slunce a za dalších deset minut začalo pršet. A tak jsem se vrátil k počítači a úderničil u něj. A nyní v tom budu pokračovat.

Alespoň nemám písek v očích jako včera.

Alespoň mám víno jako včera.

před 13 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | ailyn | před 13 roky

to já mám kolo hezky černo červené, říkám mu ďáblice :) ale barevné pneumatiky nemám, zatímn pořád drží „originálky“, co mi tam dali hodní pánové v meridě.

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

Já tedy svému kolu nijak neříkám :) Prostě „kolo“. Případně „krám“, dojde-li k nějakému defektu.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.