Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Junova reality-show

Žili jsme a museli jsme přemýšlet, jak budeme žít.

Je bezpečné mít položený noťas na nahatém těle?

Předpokládám, že odpověď se záhy dozvím. Ale holt tu mám hic, v posteli je teplo, bolí mě hlava, z venčí řičí nějaké noční zvířectvo, už dvě hodiny sedím ve stejné poloze opřený zády o zeď. Nahý 🙂 Dne…

(To už bylo kdysi dávno, nestojí to za to číst)

| Ze života | 4 komentáře

Komentáře (4)

 • glumet

  V tom ISISu jsem se odpoledne taky povrtával. Na první pohled chaos, po půlhodince už jsem tam byl jako doma. Jen zítra ještě musím doregistrovat jazyky :). Ale nepočítám, že do ostrého zápisu mi zůstanou termíny, které si tam zítra naházím :). To spíš tam budu dělat ještě v pátek v půl osmé večer bílou paní. Ach jo…

 • juneau

  Stejně budeš chodit úplně jinam 🙂

 • frettie

  když už, tak je to UIS, teda jestli máš Ivonku na MZLU. 🙂

  Mno, ale taky mi jeden z VŠE (jo, divnej) říkal, že nehce žádný nový systémy, že je zvyklej na to v tom dosu. Hm, nějak nechápu.

 • juneau

  UIS mají oni, my máme ISIS. Tehdá, když se jej ještě snažil vytvořit Gitus, byl tato egyptská bohyně v jeho logu. Škoda, že to nezůstalo.

  Add DOSový klient na registrace… to je asi opravdu věc, která mi bude scházet. V registracích předmětů, kde jde opravdu o sekundy, byla rychlost dosovského programu nedocenitelná. Kdepak nějaké klikání na odkazy, až bude najednou přihlášených nějakých 5000 lidí. Obzvlášť pokud má seznam předmětů 650 kB… to se nám ještě bude po tomhle prográmku stýskat.

  Takže nebyl divnej. Vůbec bych se nezlobil, kdyby registrace zůstaly v původním programu. Ale zase… v inet kavárně v zahraničí bys ho určo nespustil. Pro takové lidi bude www rozhraní spásou.

Připojte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.