A to jsem dnes rozhodně nic psát nechtěl!

První den v Praze, spousta zážitků, a já bych o nich nechtěl psát? Ne. Prakticky až do večera jsem byl v kontinuální depresi, schýze a touze po sebevraždě v jednom. Dnes se to všechno krásně sešlo…

Den jsem začal tak originálně, že tomu nechci ani uvěřit – vysedl jsem v nádražní čekárně žvýkačku! To se mi snad nikdy nestalo. K neuvěření. Vlak jel pomalu. Dlouho jsem jím nejel a když jsem zvedl oči od knížky, šokovala mě skutečnost, že nejenže ještě nejsme v Praze, ale ještě jsme ani nedojeli do první stanice v daném směru. Hlavák je v demolici / renovaci = neprodávají se tam lítačky. Kurva! Tak pěkně koupit lístky a jet na kolej. Na pokoji byl nový spolubydlící Petr u jednoho ze dvou stolů (na tři lidi), který jsem si před týdnem promptně zabral mikrovlnkou. Druhý stůl měl obsazený ondra a já si mohl akorát tak huknout. Hodinu jsem se vybaloval a přemýšlel, jak dosáhnout situace, kdy budeme mít každý svůj stůl, ale nic jsem nevymyslel. Byl jsem z toho tak zoufalý, že jsem se ani nenaobědval – prostě jsem neměl chuť k jídlu. Jel jsem si koupit lítačku, Václavák nadšení do žil taky nenaleje, ale prohlédl jsem si jeho fotky za poslední století. Jedny cvika ve škole, 22 lidí se mělo rozdělit na dvě skupiny, které si budou konkurovat při zpracovávání projektu. Tak jsme se rozdělili a jak to asi dopadlo. Jedna skupina od pohledu plná lidí, co to chtějí nějak ošéfovat a hlavně se nepředřít, druhá plná aktivistů ihned organizujících úkoly… inu, jsem v té první. Ať udělám svoji část jak dobře budu moci, stejně dostanu méně bodů, pokud se někdo jiný na svoji část vyflákne… jel jsem ze školy tmou před osmou hodinou a šly na mě mrákoty.

Ještě že mám ivonku a mohl jsem si s ní tlachat přes icq a nemyslet na věci, se kterými stejně nic nenadělám. Začala škola. Bude to na hovno. Pátý rok za sebou.

Abych nebyl neustále jen negativistický, zakončím tento spot větou klasika: „Usměj se, čuráku!“ (viz)

před 13 roky | Praha VŠE Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | ailyn | před 13 roky

tak tedy vítej v matičce praze. nadšení z tebe přímo dýše :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.