Dlouhý den s večerním překvapením

Dnešní den byl dlouhý, ale přitom stejně dlouhý jako včerejšek. Jen mám takový dojem, jako by čas utíkal pomalu… ostatně jako vždy, když celý den proflákám.

Ráno, kolem deváté, když sestra hledala cestu z peřin a já už dvě hodiny honil písmenka po editoru, nastala vhodná doba vyrazit nafotit ranní letní zákoutí vesnice a doplnit tak její virtuální procházku o další lokace. Nádhera, s foťákem na popruhu přes záda, oranžové brýle… chvílemi mě sluníčko tak pálilo do zad (černé triko), až jsem si říkal, že odpoledne ven raději ani nepolezu.

No a jak jsem slíbil… seděl jsem u klávesnice, pracoval, zatímco venku se převaloval jeden teplý vzduch přes druhý. Celý den jsem se jak malý kluk těšil na večerní výlet, který jsme s kluky včera domluvili – na kolech do nějakých 6–8 kilometrů vzdálené hospůdky na pivo, pěkně v podvečer, po kvalitním asfaltu kolem přehrady a pak dlouhým stoupáním, aby nám to pivko správně chutnalo. Ivonce jsem kvůli tomu odřekl koupák (ovšem kolem čtvrté se docela zhoršilo počasí), a on se nakonec jeden plantážník strhá při skládání uhlí a druhý při betonování jakési brány! No to mě teda… pobavilo :)

Později, kolem sedmé, jsem si tedy vyrazil do opuštěné vesnice sám… ještě za dob gymplu jsem na jaře vyjížděl pravidelně k osmé hodině a později, kdy se po uličkách málokdo motal. Těžko říct proč, ale takové ježdění se mi líbilo… a dnes, po tom celodenním sezení na prdeli, jsem se záměrně úplně zničil. Na nejtěžší převod do stoupání, naplno po rovinkách, jen chvilkové odpočinky, aby mě doběhly plíce a už zase někam jinam pěkně nadoraz. Jako za mlada. Dojel jsem domů a chtělo se mi z vysílení zvracet, což jsem ovšem bral jako pozitivum. Tak to má být, konec špekům! :)

A teď? Konec nevyspání!

před 14 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | lucka | před 14 roky

jako za mlada :-D

reagovat

2 | juneau | před 14 roky

Nj, už to není, co to bývalo… ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.