Doprdele kurva teda to jsou dva dny!

Upřímně v tento okamžik doufám v jedno – že budu pro tenhle „vysyp to ze sebe ať je ti líp“ text hledat vhodná slova tak dlouho jako včera, kdy jsem nakonec těch pár odstavců psal tak dlouho, až mě systém odhlásil a místo uložení textu mi vyskočila přihlašovací obrazovka administrace (jsem líný nahrát novou verzi). Ovce se nažrala a medvěd zůstal celý – vypsal jsem se a přitom ten nával negativity mířil rovnou do křemíkového nebe.

A proč to? Co se děje? Všechno se to nějak schází… venku je škaredě, prší, je zima a sychravo, kvůli pitomostem se s ivonkou chytáme za slovíčka a naštváváme se na sebe, deprimuje mě naprosto deprimující práce (hlavně finanční rovina), do ničeho se mi nechce, u počítače trávím spoustu času bez adekvátních výkonů, jsem z toho otrávený ještě víc, čtu všelijaké pitomé články, procházím se po domě s rukama v kapsách bez sebemenší představy, co bych mohl dělat užitečného (= až jsem sestře pomáhal péct jakýsi sýrový koláč, abych si připadal chvíli užitečný (povedl se jí) ). A nakonec tu sedím v tichu a ani mě nenapadne pustit si nějakou muziku. Tak tam prásknu Bittersweet symphony. Ta tomu fakt pomůže… včera jsem – v obdobně pochmurné náladě – odposlouchal celý soundtrack Cruel Intentions. I to o něčem odpovídá.

Ale nebudu to tu zbytečně rozmazávat, co a kdo a proč a jak. Nakonec, nemusím si za pár let připomínat, proč jsem tehdy a tehdy procházel nějakou potrhlou dobou. Tak jako kdysi dříve jsem si vyhledal náhodný text a přečetl si, jak strašně jsem byl ještě kdysi dříve nasraný – zřejmě na ivonku, ale ani to nevím jistě. A i kdyby ano, tak jsem nezapsal proč. Prostě proto, abych to zapomněl. Aby mi to nemohlo zkazit náladu za pár let později. Nebyl to špatný nápad.

Přece jen si archivy mého blogu pročítám. Ten nudný archiv mého života.

před 13 roky | Myšlenky | 3 komentáře

Komentáře

1 | endlife | před 13 roky

Taky si občas čtu zpátky svoje podnebí a zrovna teď jsi mě inspiroval k nalistování o rok staršího července… a tam prakticky nic, zklamání. Ale docela mě dostal tenhle obrázkový mikrospot ze srpna i s tím komentářem http://podnebi.jan-martinek.com/?p=10

;-)

reagovat

2 | -hgn- | před 13 roky

Nejvyssi cas vyrazit na vylet, hm :-)

reagovat

3 | Soooc | před 13 roky

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.