Far, far, far ... away

Úvodní slova úvodního songu z alba Mystera II. Konečně kompletní. A můžu se ponořit do nádherně relaxační hudby. Ale o tom jsem již dříve psal, tehdy také o winampu, a dnes se mi náhodou povedlo nespustit jej po restartu komplu jako první. Nemám ho na svém obvyklém místě v seznamu spuštěných programů a bude mi to dělat bordel.

Včera bolest hlavy a chřtánu, dnes bolest hlavy, ve chřtánu šimrání, bolest se přestěhovala na nos. Od kapesníčků jej mám zbroušený až na kost, pardon, chrupavku, pardon, nosní trn, výběžek dolní čelisti, ryze lidský znak, který žádná jiná organická potvora nemá. Jo, dnes byla biola, fylogeneze člověka.

Keď sa moj kamarád lúčil so svobodohu…

Škola… trochu se bráním napsat to, že jsem tam dnes užil srandy jako už dlouho ne. Cítím se jak hyena, profesoři zamlklí nad smrtí kolegy, a my studenti víceméně nad věcí. A přesto, abych se jen mohl u oběda napít, musel jsem si sednout k jinému stolu, jinak bych pití zákonitě vyprskl v jednom z nepočítané spousty výbuchů smíchu. Pro vás, pane profesore, smutním jinak…

Ze školy na nádr za osm minut, stihl jsem tedy autobus, a nemusel jet následujícím až za hodinu a půl. To docela potěší. A doma? Kompl. Nikdy nic jiného. Alespoň jsem byl pryč ze školy. Vzal jsem si do ní dva balíčky kapesníčků… a po obědě si musel koupit dva další. Včera jsem rýmu neměl, tedy alespoň ne tak chronickou… dnes od rána kýchám a likviduju jeden kapesníček za druhým. A ten nos jak bolí,… ale co to tebe zajímá, že? :)

Přidal jsem statistiku přístupů z vyhledávačů, aktuálně pouze pro seznam. Z jiného vyhledávače dnes také nikdo nepřišel. Ale ta klíčová slova mě vážně rozesmívají… sprosté básně, sebevražda… na fotoalbum také chodí spousta lidí přes erotické fotky. Ty tam ovšem nenajdou, jen jsem se o nich jednou zmínil v gbooku a vyhledávače si to spokojeně zaindexovaly :) Stejně je mi podezřelý růst návštěvnosti od seznamu… že byl jel na jyxu?

Chtěl bych se zase podívat na nějaký film, včerejší Nezvratný osud II mě docela namlsal. Ve škole jsem díky tomu nestál za nic (ještě k tomu nachlazení a pod), dnes bych to možná raději měl přespat. Každopádně, zítra ráno se plánuji vzbudit, a až se vzbudím, tak se sám sebe zeptám, zda půjdu do školy nebo ne. Máma o tom ví. Každopádně, kdybych měl být takhle hrubě nachlazený i zítra, tak na to opravdu kašlu. Podruhé to zažít nechci. Pokaždé, když jsem na lácka promluvil, tak si on stiskl nos a moji větu zopakoval :) Hovado :)

Hm, prozvonění od (no number). Jestli tohle někoho vzrušuje, tak já to bohužel nejsem a asi ani nikdy nebudu.

před 17 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

Tak jsem si postahoval všechny videa texaskýho masakru, docela zajímavý ;) A jestli tě zajímá proč ti spoutá sledovanost, něco ti povím, o víkendu jsem byl na xchatu a nějakej maník tam furt házel tvou url…

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

eh, nerikej… donekonecna to stejne nepujde. zakonite mi zase jednou rupne v bedne, pet minut budu premyslet nad novou domenou a voila… budu pryc.

reagovat

3 | Zuzka | před 17 roky

Juneau, proč bys chtěl jít pryč? Tvoje zápisky se docela dobře čtou…

reagovat

4 | juneau | před 17 roky

takze z nich lze take vycist, ze nejsem az tak uplne normalni, ze?

porad mam hruzu z toho, ze jsem zacnou lizt mali patnactileti fakani (kluci), kteri mi naprosto znechutili puvodni web. ale to uz tady nehrozi, tenhle web je jenom o cteni. ale co bych vysvetloval… kdovi kdo vsechno tohle cte a tise se smeje :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.