I have nothing to say! Hm, you should blog about it!

Jarovská noc, velmi pozdní čas. Ani ne jedna, ale my chodíme spát relativně brzy. V jedenáct, ve dvanáct. Já tu také nekempím, když jdou ostatní spát. Jenže dnes je na chodbě hippies párty, šum hlasů a výkřiků je všude kolem a takového usínáka jako ondra nemám. Jen bych ležel v posteli. Tak blognu.

Jsem v praze nezvykle dlouho, v pondělí jsem sem snad tento semestr ještě nejel :) Pondělí s fotbalem, úterý s celodenním sezením u pc střídavě u školních a pracovních povinností, v noci OPENTTD. Dnes ráno jsem si pospal, vstával na devátou, dělal do školy a pak šel do školy. Cvika z řízení systémů sestávala ze složení dvoustovkového puzzle. Učitel přišel a zeptal se, jak dlouho nám to bude trvat. Dvacet minut. Přišel za pět minut a zeptal se, kolik % už máme hotovo a kdy budeme hotovi. A takhle chodil dál a dál, dokud jsme to po 50 minutách nesložili jako třetí ze čtyř týmů. Demonstrace toho, jak proradné je spoléhat se na nějaké termíny… protože pětkrát po sobě jsme mu řekli, že do deseti minut už to fakt budeme mít. A to to bylo jen puzzle.

Mezeru před další hodinou jsem strávil na školních pc zkoumáním zákonitostí ekonomického modelu OPENTTD, potkal zuzku a pak šel na hodinu, kde jsme si jen řekli pár vět k seminárce, následujícím hodinám a po deseti minutách se rozešli (učitel musel odejít). Skvělý pocit :) Pěkně zostra člověk vyrazí ze školy, táhne na sedmou, večerní chlad, frčí šalinou na kolej, slunce teprve zapadá…

Večeře. OPENTTD od osmi do dvanácti jako maximální relax, zatímco na chodbě zuří párty. Ale beztak se mi podaří usnout. Doufám.

před 13 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | -hgn- | před 13 roky

Tenhle blog je monitorován. Wendy se dnes přiznala.

Tak bacha na to 8-)

reagovat

2 | juneau | před 13 roky

Takže… žádné pikantnosti? O těch středečních děvkách ani fň? ;)

reagovat

3 | -hgn- | před 13 roky

:-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.