I'm happy 'cause today i found my friends

Nirvana má pravdu jen způli, neboť jsem svoje řady pochybných přátel nijak nerozšířil, ale zato jsem opravdu šťastný. Ale popořadě.

Jako každé páteční ráno tělocvik, já hned zmizel utopit se do bazénu… tu hodinku jsem si tam poplavával, potápěl, skákal… fajn fajn. Z plavání je člověk snad nejpříjemněji unavený. Tak jako v následující němčině mi bylo před půl rokem s devětatřicítkami horečkami. Příjemná únava… úchylný, viď? ;)

Z matiky i češtiny jsem se zbytečně stresoval, ráno jsem v 5:25 prostě nevstal a neptej se mě proč, smrtelně přesvědčen, že mě měl mobil probudit. Neuposlechl rozkaz, lemp. Ale ani matika, ani čeština ničím nezahrozila… tedy gramatické cvičení na s,z,vz považuji za naprosto triviální záležitost. Profesorka piluje naši gramatiku, ať nějak nezkoníme maturitní slohovku :) Ve cvičení se jen místo vytečkovaných písmen dosazovala ona s a z… jen jsem jel tužkou po řádcích a vpisoval bez rozmyslu písmena. Ani se mi nechtělo věřit, jak strašně už mám všechna ta slova zafixovaná v mysli… nemusel jsem si nic v duchu ověřovat, jen jsem to tam sázel. Sladké… vrátila nám čtvrtletní slohovky, podtržená <u>jednička</u>… také příjemný pocit, umět psát… i'm happy…

Škola ale jen tak nekončila, v pondělí nám odpadne seminář z fyziky, a tak bylo nutné nahradit si jej už dnes. Což hatilo nějaké větší šipkařské plány, osobně mi to ale nijak nevadilo… nejsem takový typ, který by si hned nechal napsat omluvenku, ať už rodiči nebo spolužákem. Ostatně, na fyzice mě to bavilo… vlnová optika je asi tak zábavná jako… jako… no prostě není, ale když se ti daří spočítat pár extrémních příkladů, hned je ti hej. I'm happy…

A když ještě doházíš obě hry šipek, z nichž tu první vyhraješ… vymazlený. Ve čtyři jsem bandu opustil, neboť nikdo už nechtěl hrát, aby si nezhoršil průměr (já si ho samozřejmě ještě zlepšit chtěl) a vydal se nakupovat. Až venku jsem si uvědomil, že jsem se dnes měl stavit k radkovi pro jinou síťovku, neboť žádné zaříkávání na chorý internet nepomohlo. Tož tak mě bus vyplivl na začátku vesnice a já si kartu opravdu vyzvedl. Škoda jen toho mizerného světla po cestě domů, fotky nestojí za nic. I tak, nahrával jsem jich dalších sto mega… co fotka, to 1.5 mega. Ehm…

Doma klid, pohoda, pc na lopatkách a jal jsem se voperovat do něj novou síťovku. Hardware i software v pořádku, a voila… Když mi místo obvyklého Velmi špatného síťového signálu naskočilo Vynikající, měl jsem nejdříve podezření, že mě xpéčka jen nějak houpou a kopou si do mrtvoly. Ale nebylo tomu tak, internet se rozjel jak s vichrem o závod a od té chvíle se nezastavil. I'm HAPPYYYYYY…. :) Bože (radku) díky! ;)

Mírně mě jen rozlaďuje předzvěst nachlazení, ale to bude oukej… jsou horší věci. Například Gothika. Ne ten film, ten je skvělý,… ale to, co se v něm děje. No, skvělý… čekal jsem více, ale jak se kde mihne duch, tak je to něco pro mě :) Lekal jsem se jen trochu, spíše to nevyřčené napětí… no alespoň jsem se zase jednou na něco koukl. A teď se půjdu dívat na Ztraceno v překladu… hlodá mě, abych si to pustil do televize, měl bych větší pohodlí. MNOHEM větší… asi jo, asi do toho pudu.

Já jsem tak rád, že je víkend.

Ztraceno v překladu

Vůbec nevím, co psát… je to nádherný film. Zajdi si na něj a prožívej ho.

před 17 roky | Ze života | 6 komentářů

Komentáře

1 | pavel | před 17 roky

juneau, jsi-li příliš zavalen svými problémy, odstup od nich, podívej se na ně jako pozorovatel, zařaď je do své hierarchie hodnot. Čím víc jsi zaměřen transcendentně, tím jsi stabilnější a méně zranitelný.

Ale já v devatenácti o podobný „bláboly“ taky nestál, tak se měj fajn.

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

mno… ne ze bych vedel, co presne na to odpovedet. Ne ze bych vedel, co presne znamena transcendentni. Ale hezky se to posloucha ;)

reagovat

3 | Hughhh | před 17 roky

já svému jmenovaci taky moc nerozumím, a nevím jestli mám jít na gotiku… poradíš?

reagovat

4 | juneau | před 17 roky

pokud mas rad Hale Berry a Roberta Downeyho jr, tak bez… ale hodi se nejdrive precist recenzi (link tu nekde byl)… podruhe bych uz nesel. To radeji na Ztraceni v prekladu :)

reagovat

5 | ivan | před 17 roky

juneau pozri si film Navrat. Skvely rusky film.Neolutujes.

Zdravi Ivan

reagovat

6 | juneau | před 17 roky

o tom jsem uz slysel. ale jen jmeno :) diky za tip.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.