Pálí pálí, očka moje...

„To máš z toho života, jakej vedeš! Z těch lidí, se kterýma se taháš!“

Spíš z toho života… dopsal jsem včerejší text a vrhl se na učení. Už jen matiku, tuším… popsal jsem osm a5tek pomocnými výpočty, mučil se s nejtěžšímy typy limit, nekonečných řad a derivací, součtových vzorců… spát šel k půl jedné, vstával naivně v pět, abych se doučil češtinu. Nevstal, zamáčkl budík a přežil ještě do 6:15. Škola… oči prosolené bolestí při každém druhém mrknutí, příjemně nervózní očekávání matematiky. A dal jsem to. Čtvrtletku z matiky jsem dal. Třeba to bude za jedna na výzo. Teď bych to kvůli přijímačkám dost potřeboval.

Zbytek dne nějak proplul v ospalosti až k příjemnému otravování outlocitných návštěvníků knihovny mojí a zuzčinou přítomností. Půjčil jsem si Jiří Šotola Tovaryšstvo ježíšovo… a po cestě busem domů se pustil do devíti povídek od Salingera. No a přes den spal, tudíž budu mít v noci hafo energie a na spánek ani pomyšlení… budu si číst. Neboť dnes je den jako stvořený pro banánové rybičky.

Zítra má Fakulta Informačních Technologií VUT otevřené dveře všem zájemcům, společně s chochinem tam zamíříme. Beru digoš a vše zajímavé nafotím, tak se nestrachuj, že by ti něco podstatného uteklo. Nějak ale nevím, co od toho čekat. To zjistím zítra… ještě si vyhledat na www.jizdnirady.cz spoje a bude to. Tenhle web považuji za jeden z nejužitečnějších na netu. Spása pro člověka, který se v životě nenaučil hledat v jízdním řádu. Kecám, jednou jsem to asi na týden uměl :)

Škoda, zítra je i u nás na škole den otevřených dveří. Lidi by mohli do tříd, klidně ve vyučování, blomcat po chodbách… sladká anarchie. A já tam nebudu! Čtvrtek je náš nejsnažší den. Taky ho mám nejradši. Snad kvůli těm dvoum hodinám ivt…

Zase tam na ivt nebudu. Nevlezou na můj web? Nebudou si číst? Nebudou! :) Pojistil jsem si přístup tím, aby byla ip adresu školní proxyny odeslána prázdná stránka. Ale pokud se pak spolužák připojí odjinud… budu mít problém. Po každém serfování ve škole mažu historii a uložené formuláře, občas i temporary. Nenechávám nic náhodě. Ale i tak si nemůžu být jist, kdo sem ze školy chodí… obzvlášť když jsem adresu napsal olince. Kdysi na podzim… já idiot!!!

Gávi mi slíbil po neděli Návrat krále v dvd kvalitě. To bych byl asi hodně… nadšený :) Půjčil jsem mu oba předchozí díly v rozšířených edicích.

Zuzka… dnes mi s ní bylo v knihovně nádherně, ani cestou k zastávce jejího busu mě nepřecházel úsměv. Prostě jsem se usmíval. Byl jsem šťastný. Ale teď jsem na to moc unavený a spánkem otupělý. MOTOjuneau je na začátku _ 22:02

před 18 roky | Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | lucinka | před 18 roky

pokud Olinka není internetový maniak, zkus spoléhat na to, že URL zapomene… u lidí, kteří u complů nesedí denně, docela často pozoruju neschopnost pamatovat si adresy… :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.