Pít v noci vodu není marné

Lucka používá naprosto off-topic nadpisy, proč bych nemohl i já. Pustil jsem si :music: The Killers – Somebody Told Me a něco málo napíšu. Mám toho po celém proflákaném dni tak akorát dost. Ovšem včerejšek, ten byl chuťový.

Probral jsem se po šesté, když ondra vstával, a pak kolem desáté, když se ze školy vracel. To už jsem i vstal a s kávou hodinku opravoval jednu věc na obecním webu. Ve dvanáct dojela na Libeň ivonka, zatímco já tam už deset minut podupával zachumlaný do bundy, šály, čepice, no nevlídné počasí. Na koleji jsme se jen otočili a vyrazili na Anděla. Kde strávit chladný den lépe než v obchodním centru? :)

Ivonka si fešné zimní boty již koupila, mě to čekalo. Přednost měl oběd, laskominózní kuřecí kebab u pandy, jak jinak. A pak pomalé obcházení všech pater, neb času byla spousta. Boty jsem si koupil, což bylo neočekávané příjemné překvapení :) Datart jsem prošmejdil, Tesco jsme si prošli, na jakémsi rantlu chvíli poseděli. Ivonka šla do chovatelských potřeb a já ještě chvíli odpočíval venku. A sledoval lidi. Když se člověk v davu zastaví a začne ho pozorovat, až ho ta maximální možná proměnlivost zarazí. Tedy, mě. Fascinují mě všichni ti různí lidé, holky nejvíce, koukám na jejich oblečení, boty, brýle, přemýšlím, co jim sluší a co ne, zdali jsou zřetelně krásné jako modelky a nebo krásné tím něčím nevysvětlitelným/nepopsatelným. Napadlo mě, že bych za tímhle sledovacím účelem mohl někdy vypadnout z koleje a někde se takto flákat. Ale kdybych o tom pak blognul, tak budu za pošuka, takže to nejspíš nedopadne.

Před odchodem jsme si zakoupili s sebou dvě porce nudlí s kuřecím masem a zeleninou, ale až pozdě si všimli přívlastku restované (čti tvrdé). Přesto to byla pozdě v noci na koleji mňamka, ale to bych předbíhal. Devítkou jsme přejeli celou prahu, na koleji se hodili lehce do gala a o půl sedmé přesně (tedy v 18:23) jsme stáli před Žižkovským divadlem Járy Cimrmana. Hágen mi před několika týdny nabídl dva lístky, a tak jsem byl po letech opět v regulérním divadle, a ještě v takovém slavném. Hra Blaník byla skvělá, Smoljak v roli Veverky z Bitýšky absolutně nepřekonatelný, nikdo řadě za mnou s popcornem, no ideální představení. Vrátili jsme se na kolej doufajíc, že roman se už s ivou vyřádil, protože o nic jiného při našem oznámení, že do půl desáté budu s ivonkou v divadle a ondra v osm vypadne do posilky, kdy s výskotem vyrazil do sprchy, jít nemohlo ;) Nakonec byla na pokoji i miriam, ale všichni v jiné než horizontální poloze ;) My si posbírali potřebné věci a vydali se přenocovat o dvě patra nahoru do sestřina pokoje, která mi nechala klíče, zatímco je v Paříži. Spolubydlící jí odjíždějí ve středu ráno, takže proč ne :) Snědli jsme večeři z pandy, osprchovali se, otevřeli víno a usadili se / ulehli k Death at a Funeral, suše černě humorné britské komedii, která opravdu stála zato :)

Dnešek už byl jen o pozdním vstávání, přípravě oběda a cestě vlakem domů.

před 14 roky | Ze života | 5 komentářů

Komentáře

1 | -hgn- | před 14 roky

Výměna mečů !! :-)

My dorazili z toho sameho predstaveni nejakou zahadou az v pet rano ;-)

reagovat

2 | ailyn | před 14 roky

za pošuka? nee. já bych si to přečetla s chutí.

reagovat

3 | lucka | před 14 roky

přidávám se k Ai, taky bych si to přečetla s chutí :-D

a offtopic nadpisy mám jenom někdy ;)

reagovat

4 | juneau | před 14 roky

[1] -hgn-: My dobře věděli, proč se s vámi nespolčovat ;)

[2] ailyn: + [3] lucka: No uvidíme :)

reagovat

5 | jakub | před 14 roky

Ty jsi fakt ztracenej, pak máš z tý Prahy něco znát, když trávíš víkend jen na Andělu a v Pandě ;-).

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.