Po dlouhém dni, po náročné noci

Tak nějak byla ta reklama na Radox? Chlápek v Evropě celý rozlámaný vstává a dává si sprchu, ženská v Austrálii do ní leze naopak po dlouhém dni. Pak si volají a ťuťuňuňu. Tak nějak si na to často vzpomínám.

Dnes ráno by Radox bodl, kdybych nemusel do školy. Budík na 7:45 a spát bych mohl ještě půl hodiny, ale to by mi nesmělo být na umřití. V krku struhadlo a knedlík naráz, místo hlasu skřehotání, plný nos … venku zataženo a po dešti, chlad. No horší začátek dne si nedovedu představit. Hekali jsme tu na pokoji všichni tři, kolektivně popíjeli čaj a odchod do školy se blížil.

Stál jsem v umývárkách, šťoural se kartáčkem v puse a uvědomil si, že do školy nemusím. Jsou to hospodářské dějiny, přednáška. Sice zajímavá, ale není problém jeden týden vynechat. Dlouho, dlouho jsem to zvažoval. Jenže jak zajedu do těchto kolejí… a jinou přednášku jsem vynechal už včera, tak dnes budu vzorný a půjdu tam. Oblékl jsem se, nacpal do nacpané šaliny a dorazil do školy, vyšel tři poschodí a posadil se s knížkou do učebny.

Přednáška odpadla. Doprdele kurva teda koho mám zabít???!!! Jak naschvál právě dnes, kdy chci sám sobě projevit trochu učební morálky a jít do školy i když to není tak nutné … a ve výsledku je z toho jen hodinový výlet šalinou tam a zase zpátky. Nevděk světu vládne.

před 13 roky | VŠE Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | bradley | před 13 roky

Smutné… Něco podobného se mi stalo v zápočtovém min. semestr: poslední přednáška z Konstruování, horečka ve mně… dojel jsem s odporem do školy a učitel se nedostavil, vraždiť chuť jsem měl :c)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.