Ráno, slunce, káva, práce... as usual

Vstávání bylo těžké, ale hned napoprvé se povedlo. U postele stepoval kimča a kdybych ho nešel vyvenčit já, nešel by ho vyvenčit nikdo. A prospat se a potom drhnou loužičku na koberci… to mi za to nestálo :) A tak jsem v 9:00 postával na trávníku před domem v břeskném svěžím chladu desíti stupňů, zatímco všechno kolem zalévalo vycházející ostré slunce. Nádhera. Kimča mi šumuje pod nohama a já zjišťuju, jak jasný je vzduch, podívám-li se na protější stranu údolí – se sluncem v zádech, žádný opar, žádný šedý závoj. Ideální pro nádherné fotografie. Kdy jsem já naposledy něco nafotil na obecní web? Kdy přidal fotky do virtuální procházky? … celý podzim, zimu a jaro si vždy slibuji, jak v létě vstanu v šest a nafotím úsvit slunce v obci, stoupající páru nad ranní řekou,… je devátého září. Fck.

V sobotu jsme si s ivonkou tam u nich vyjeli na kolech. Tropický den, a my ve 12:00 vyrazíme do kopců. Nakonec byla tahounem ivonka, která iracionálně brala zdolání každého stoupání jako osobní boj (ta holka mě děsí). Stoupání po rozbitých i nových asfaltkách do výšin, a pak polní cesta po louce vedoucí, bloudění, nevědění lokace… kolem kravína jsme vjeli do obce X a musel jsem se zajet podívat na vývěsku, abych zjistil její jméno. Tak to mám nejraději.

Odpoledne proběhl u rybníka rybářský piknik, grilovalo se maso, kdo chtěl, ten chytal. Ivonka za dvě hodiny projela dva záběry, já neměl ani jeden. Pak už jsme raději jen pili :)

V neděli jsem nechal kolo u nich a jel k nám autem s ivonkou, která šla v pondělí do práce, takže bych se u nich nechal vyhodit a na kole dojel domů. Skvělý plán. Odpoledne jsme si zašli na místní fotbal a sledovali výhru 1:0 domácího týmu, jedno pivo (tentokrát i s bublinkami), dvě klobásky… co jiného dělat. Přestávalo být teplo.

Večer jsme se podívali na What happens in Vegas a protože bylo ještě brzy, tak i na The happening. U obou filmů jsem se náramně bavil, a proto nemohu být objektivním kritikem :)

V pondělí ráno jsem se tedy s ivonkou svezl k nim, nasedl na kolo a jel domů. Bylo mokro, po dešti, silnice schla pomalu… ale jelo se krásně a za půl hodiny jsem byl doma. Sedl k pc, pracoval, bloumal,… odpoledne jsem doobrušoval starý rezavý vozejk za auto a večer opět pc, pak Dr. House na Nově a v posteli Speed Racer. Dnes to vidím na Iron Mana.

Odpoledne jedu s ivonkou na squash. To zase bude… ještě že to moje kolena neví, odmítla by mě nosit.

před 13 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.