Takhle pozdě jsem ve škole nikdy nebyl

Nemusíš se ani dívat na čas, povím to ho sám: 21:40. A sakra, škola zavře definitivně za dvacet minut, z vyhřáté haly mě vrátní vykopnou do mrazu všude kolem. Přemýšlím, jestli už konečně přejmenovali jižní město na jižní pól…

No a proč sem tak pozdě lezu? Minulý týden jsem vynechal cvika z makra a přišel tak o test za 4 body k dobru v následujícím testu ve zkouškovém. Tak jsem se dnes půl dne mazlil s domácím úkolem, ve fotošopu kreslil grafy, v html je kompletoval… a protože zítra se na net nedostanu, zaskočil jsem sem ještě dnes, abych úkol poslal svému učiteli a měl nárok na další dva body. Z testu totiž dostanu max dvacet bodů a minimálně dvacet bodů potřebuju na zápočet. Ve cvikách jsem už posbíral 6 bodů k dobru, ale další dva se hodí vždy… přece jen, pak bych mohl napsat test jen na dvanáct bodů.

Odpoledne sedím s věrkou na matice, přes mobil se domlouvám se zuzkou na nákupech rádků a na kině (už víš, proč nebudu mít čas?) a mezi smsky se vloudí jedna od aleonotschky. „Máš nokii 6610 a na pravém palci stříbrný prstýnek? :) Nebo tak nějak… koukal jsem na svoji nokii 3210 a usmíval se :) Co by alča dělala na jižáku a na matice pro prváky? Každopádně, očividně někde seděla a myslela si, že já tam sedím taky. Smůla, snad jindy :) A prej jsem měl pupek. Já nemám pupek. Já mám skvěle ploché bříško ;)

Hups, nějak se kolem zhasínají zářivky. Lidi usilovně datlí do erárních počítačů a já vytrvale ignoruju icq. Vážně nemůžu odpovídat, pokud chci něco napsat :)

Zítra tedy hups na žižkov na hospodářské dějiny, po nich hned na hlavák na scuka se zuzkou, vyrazímě po centru shánět dárky a je možné, že už se ani nebudu vracet na kolej, protože danča požaduje, abychom se z kiina vrátili do půl deváté, což tedy zase nějak moc nehrozí, ale tak když už hodlá oslavovat ten svůj svátek, který měla kdoví kdy… každopádně jsem zvaný a podle zuzky přijít musím, protože budu její záchrana před ostatními pozvanými kluky. Ne že bych se do toho hrnul, ale přece ji v tom nenechám.

Teda, za deset minut oficiálně zavřou školu… co na pokoji? Možná nějaký noční filmek… kluci teď koukají na Dvě věže. Ale mohl bych pohnout s právem… dočíst alespoň Ústavu.

před 17 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | bee | před 17 roky | chocolate.wicked-angel.net

já jsem nejpozději ve škole byla do půl osmé… !! i to je moc..

reagovat

2 | Gogo | před 17 roky | gogo.wz.cz

Koukam, ze vcerejsek byl pekne chudej na navstevniky (=malo navstevniku) Ja 3 navstevy, Juneau jen jeden komentar, co se sakra deje???:)

reagovat

3 | Aleonotschka | před 17 roky | aleonotschka.bloguje.cz

Zahajila jsem patraci akci, no:))

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.