Úterní podvečer, žižkov, 15 metrů nad zemí

Možná to budí zdání schopností létání mnou získání (to se nám to rýmuje), ale prostě a jednoduše jen sedím na komplech v druhém patře VŠE a čekám na poslední dnešní hodinu, Správu databáze Oracle. Hodina času. Bude to divoké blognutí. A dnes premiérově bez jediného smajla. Občas je tu totiž přesmajlováno ;)

Měl bych se nad sebou a svému počínání v posledních dvou týdnech zamyslet. Vynechám-li neustálé hašteřivé a vesměs (kéž by vždy) roztomilé zbrojení s ivonkou na bitevním poli Musím pracovat , případně na digitálním bojišti Musím hrát Counter-strike, pak mi zbyde jiný poklesek, a to vynechávání školní docházky. Minulý týden jsem v úterý dorazil na němčinu a v 12:30 místo na filozofii zamířil na kolej, spustil PsPad a pracoval až do půl šesté, než jsem se vrátil na již v úvodu zmíněný předmět. Vynechal jsem tedy dva béčkovější předměty, abych nahnal práci.

Dnes jsem pro změnu nešel ani na němčinu, ani na filozofii, ale na problémy rozvojových zemí pro změnu ano. Práce jsem také nahrnul jak sibiřský úderník a rozhodnutí zajít si na ony RZ se také vyplatilo, s hágenem jsme se dobře pobavili. Učitele úplně mrzí, že s ním nechce nikdo polemizovat o jeho prokapitalistických a prozápadních tvrzeních, že nikdo nemá žádné marxistické poznámky… no u nás dvou neuspěje, ale živo bylo :) Hágen se zeptal, jestli v Singapuru za krádeže usekávají ruce a já se optal, jestli se tam na dlouhovlasé muže hledí s nedůvěrou :) Přes islámské země, šaríu a ukamenování cizoložníků se nám dostalo zajímavých odpovědí.

Na jeho podnět jsem si také k narozkám přál Budoucnost svobody, knihu od Fareeda Zakarii, americkém indovi, o kterém se tvrdí, že bude-li někdy ministrem zahraničí nějaký muslim, pak to bude on. Velmi zajímavé čtení, ale o tom jsem se už někdy minule rozepsal. Pak mám v zásobě ale ještě tři další… snad je do vánoc přečtu.

Vrátím se na kolej, staví se věrka se zavirovaným notebookem a pak se pustím znovu do práce. Bude brzy hotova, budou z ní peníze, ivonka dostane svůj vysněný dárek, který si ovšem nebudu moci napsat do nákladů :)

Chce se mi spát… vylezl jsem z postele o půl deváté, posnídal u Futuramy, do dvou pracoval… za okny už dávno tma, pitomé půl šesté. Že je při zimním času ráno deéle světlo moc neocením, ale tma večer mi (lehce) vadí. Ale zase jsem měl celou propršenou neděli opravdové zdání oné hodiny navíc. Vstal jsem po osmé jak jsem měl v plánu, a ono bylo sedm. Ale abych byl spokojený, musel by mít den 28 hodin. To by se toho stihlo udělat…

před 15 roky | VŠE Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | Kubeeq | před 15 roky

No, jak tak koukám, nejsem jediný, kdo má problémy s docházkou do školy :-) A co je možná horší, já do té školy třeba i dorazím, ale místo abych šel na přednášku sedím v notebookárně na netu…no byl bych přece blbej, nevyužít zadarmo ten super rychlý net :-D

reagovat

2 | ivonka | před 15 roky

Tak já popřemýšlím o jiném dárku, dostanu Tě do mínusu tak rychle, že se budeš divit :-D

reagovat

3 | Kubeeq | před 15 roky

Když to tak poslouchám, asi jsem i rád, že nikoho nemám…nemám mě kdo dostávat do mínusu :-D A co teprve až přijdou děti, to bude teprve vysavač na peníze :-)

reagovat

4 | ivonka | před 15 roky

hmm… :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.