Zvláštní stav mezi světem a tmou

A nepřeklepl jsem se, opravdu je v nadpisu slůvko „světem“. Proč? Protože mě už minutu nic nenapadalo, tak jsem tam střelil první blbost, co prošla kolem. V pokoji je tma, ale spíše jde o metaforu mého aktuálního stavu. Svět jako vědomí, totální vyčerpání a ospalost jako tma. Do toho mi hraje psychotická hudba z Pláže (11.song).

Nečekal bych, že se mi bdue na normální klávesnici tak těžko psát. A to jsem na noťasu napsal jen ale 12kB textu… ne několik mega jako tady na desktopu.

Chci si skákat z jednoho na druhé… vlastně, proč vůbec píšu? Nejsem ve stavu, kdy bych mohl něco sdělovat, spal jsem mizerné čtyři hodiny a probudil se v horším stavu než usínal. Spát vedle ivky je příšerné. Spát vedle ivky je nádherné. Pro psychiku ráj, pro fyzično peklo… moje záda o tom jednou napíší memoáry.

Včera večer se ještě stavila teta; hodlají pořídit výkonné pc, které by bylo hodnotným společníkem jejich digitální kameře a já měl jako kluk z oboru navrhnout sestavu. A tak jsem si chvíli hrál na důležitého, nahlížel do papírů, manuálu kamery… to už u stolu seděla i ivka. A toho smíchu, co zněl celým domem… jsou příbuzní, které zbožňuju.

Pak už jsem si ale odnesl noťas do pokoje, postavil jej na židli k posteli a s ivkou jsme se až někdy do půlnoci dívali na Žábu k zulíbání, praštěná komedie jedna báseň.

Nevzpomínám si, že bych kdy dříve při usínání poslouchal kokrhání kohoutů…

V devět mě probral mobil, budík. Hned jsem ho típl, abych ivku zbytečně neprobouzel, ale oba jsme spali (kéž by) lehkým spánkem, takže se probudila také, něco zamňoukala a překulila se na bok. Já vstal, dal si sprchu a vyrazil v pěti stupních na kole na opačný konec vesnice, abych zkonzultoval sestavenou pc sestavu pro tetu s dodavatelem. Zajímavé, proč je ráno vždy tak krásně… později je krajina v šedomodrém oparu. A to už na focení moc není.

Vrátil jsem se do pokoje, v džínách a svetru přilehl k spícímu miláčkovi… slovo „Nekoukat!“ od ní slyším ze všech nejčastěji. Nelíbí se jí, když ji pozoruji. Když ležím vedle ní a dívám se na ni. Věřím, je to nepříjemné, nevíš, co se pozorovateli honí hlavou… ale asi má smůlu :)

Oběd, vycházka do lesa… bylo krásně teplo, svítilo sluníčko, vzal jsem digoš a vzhůru na kopec nad údolím, posadit se na lavičku na jeho vrcholku a škvírami mezi stromy sledovat ruch ve vesnici. Až opadá listí, bude vidět celé údolí… nevím, jak dlouho jsme tam seděli. A povídali si… opírala se o mě, já občas něco vyfotil, bez jakýchkoli ambicí, samozřejmě. Příjemně strávené chvíle v barevném světě…

Podzim je nádherný, mám ho rád. Ale popravdě… tu zachmuřenou, šedivou a chladnou uplakanou část.

Návrat domů, sestra se hodlala dívat na nějaký divx, pustili jsme si tedy společně Sexbombu od vedle na televizi. Další pohodové hodinky… a pak večer, přítmí. Nevím, pro co si šla ivka do mého pokoje (kde si nechává věci), ale zůstali jsme tam, lehla si ke mně na postel… byl jsem očividně ospalejší a měl na to právo, ona spala o tři hodiny déle. Probudili jsme se v půl sedmé, já z ničeho nic… a za pár sekund diskrétní pípnutí. Volal jí táta. Znovu ticho, klid, pohoda víkendového večera, odpočinek… beze slov. Probudili jsme se pro změnu v sedm :)

A teď je noc… nevím, proč tohle všechno píšu. A asi půjdu spát… ať nezačínám nový týden spánkovým deficitem… u rs uvažuji dokonce nad tím, že bych vychytávku, kvůli které musím poupravit x dizajnů, raději smazal, než dodělával. Vůbec se mi do toho totiž nechce. Uvidíme zítra.

Poslední dobou je na netu pěkná nuda.

před 17 roky | Ze života | 7 komentářů

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

s tou posledni vetou naprosto souhlasim…

reagovat

2 | endlife | před 17 roky | podnebi.wz.cz

posledni veta > yeah.. dělám do netu & najednou je na netu nuda.. navíc jako dialupista nejsem schopný se pořádně soustředit na práci při aktivním připojení, tak musím jít offline, a pak dělám webovky ;) docela divné ;) na druhou stranu, kolik konstruktérů aut dělá za jízdy, že ;) nicméně v poslední době povětšinou nikde nikdo není, sleduju pár stránek, které prohlídnu za pár minut.. že by se mi zúžil záběr mých zájmů? mno, raděj končím..

beztak je blbost reagovat na jednu větu z celého blognutí takovým odstavcem ;)

reagovat

3 | juneau | před 17 roky

endlife> kdyz jsem byl na dialapu, delal jsem to naprosto stejne. vse si pripravil, behem peti minut pripojeni nauploadoval, postahoval, vyhledal a odpojil se. hodinku zpracovaval mejly a pod, pripojil, odeslal, a odpojil se.

a pak jednou za tyden skejsl na hafo hodin na icq.

reagovat

4 | endlife | před 17 roky | podnebi.wz.cz

mno, problem tkvi v tom, ze ja tu pak jeste klidne tvrdnu dve hodiny a hledam, co by se tu dalo delat.. a povetsinou uz ani na tom icq nikdo neni ;.) nicmene diky tomu, ze mam mesicne nejakych >60 hodin, to vypada, ze bude vrbzku nadeje na porizeni CDMA..

reagovat

5 | Anezska | před 17 roky

nuda nuda nuda nuda nuda…a jako vážně :-)

a když už ani tady nic není-v týdnu-tak to už je vážně NUDA, někdy sem chodím třeba pětkrát denně jestli se tu něco neobjeví…závislost

reagovat

6 | juneau | před 17 roky

anezska> tak to te asi moc nepotesim tim, jak casto premyslim, ze bych s tim sekl. pokud mi psani neprinasi uspokojeni, pak nemam duvod psat. proste me to musi bavit…

reagovat

7 | Skrnda | před 17 roky
:-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.