Další text z netu

Snad existence bezdrátu nebude znamenat konec mých texťákovitých seancí… na monitoru vlevo nahore textak, napravo pres celou vysku winamp… ach jo. Kdybych tak psal buď jenom s diakritikou nebo jenom bez ní. Takhle píšu česky do blogu a internetovsky do icq ailyn. Budu se muset kontrolovat.

To byla noc… odešel jsem někdy po půlnoci, vrhl se na fyziku. Připadal jsem si podivně svěží… deset minut ležení se sešitem v posteli a konec… neco malo jsem pochytil (neco → prave jsem odepsal ailyn na icq). Takže jsem si opět nařídil budík na pátou, pravda, pro jednou na půl šestou, abych se naučil nejen na referát z fyziky (mechanické kmitání), ale také tři sloupce slovíček do němčiny. A jak už to bývá, bláznící mobil mě nechal v 5:35 ráno naprosto chladným.

Škola byla jako ve snu. Totální úletovost dne (a dní předchozích) bez pořádného spánku, ospalost promítající se do příjemného pocitu v celém těle, permanentní zima… zima je mi vždy, když se mi chce tak hrozně spát. Ten pocit, kdy si leháš na pohovku pod deku, přitáhneš si ji až k bradě a je ti úplně dětsky krásně, nic tě neruší… tak příjemný. Tak tak podobně jsem se cítil dnes polovinu dne, jenže pohovka nikde (ve škole jsou na chodbách jen černý železný tvrdý lavičky), nějaká chundelatá deka už vůbec ne,… a ke všemu oblečen do černé košile s dlouhým rukávem, v níž by byla zima i lednímu medvědovi.

Tak nějak jsem se dnes plížil po chodbách :) Zítra to bude podobné. Ale co… je to úplně jiná rovina existence, což se mi prostě musí líbit :) Chovám se i trochu jinak, jako bych byl mírně přiopilý… jsem odvázanější, upřímnější,… jako by to byl poslední den světa. Se zuzkou v šatnách, příjemných dvacet minut… a moje ospalostí modifikovaná existence… se prostě odvázala ;) Tentokrát se se mnou na schodech neloučila pusou, ale vášnivým polibkem. Což ještě nikdy neuděla ;) Ou jééé

Co dál… od příjezdu domů visím na netu, a teď už nemám co dělat. Projel jsem weby, něco postahoval, ale jinak smůla. Není co dělat… a nechce se mi stahovat vetsi hafa pres den, protože to se radkovi moc nelibi. Nechce se dostat do situace, kdy bude jeden stahovat maximalni rychlosti a dalsich deset lidí jen smutně koukat na prázdný monitor. Od půlnoci do rána mu to ale je jedno. Tak že bych dnes v noci zkusil něco pořádného stáhnout? ;)

Add škola… čtvrtletka z matiky za jedna, fajn… o přestávkách šprtám na slovíčka z němčiny, ale opravdu pořádně, nemůžu si dovolit je zvorat. Cpu je do hlavy i ušima a nakonec nepíšeme :) Takže věnuji poslední přestávku tématu do fyziky, a u tabule podávám víceméně excelentní výkon. Měl jsem tam otevřený sešit, kdybych se náhodou někde sekl… nebylo to zkoušení, ale opakování tématu pro celou třídu. Dříve to fyzikářce nevadilo, ale teď už jsme zajetí seminaristi a ten sešit se jí moc nelíbil. Jen kvůli sympatiím ke mně a obtížnému měsíci (učení, zkoušení… no leden, znáš to) to překousla… byl jsem poslední, kdo směl mít sešit. Ale stejně jsem se do něj nijak kriticky nedíval a když, tak v okamžiku, kdy to ona nesledovala. Na většinu nuancí jsem se vždy kouknul, a jinak to odpovídal sám. Paní fyzikářka byla nadšená. A doufám, že nečte můj blog :)

Po škole ke kadeřnici shodit tříměsíční háro. Fajn pocit :) Na městě jsem záhy potkal dje, a začala teprve ta pravá… zábava :) Teprve tehdy se naplno projevila ona ulítlost mé ospalé existence. Lidi na zastávce se museli culit až běda… a nádherně sněžilo, taková ta nepříjemná vánice. Miluju extrémy.

A doma klid, a nuda, a šeď, a teď tma… a za chvíli sem raději pustím sestru. MOTOjuneau is online _ 18:55

před 18 roky | Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | Chloe | před 18 roky | merit.bloguje.cz

Nuda a sed, mlha v rezave ryne…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.