Letní den s koupákem i kolem

Jakkoli pozitivní nadpis, přesto můj den začínal nekompromisně v 6:45… nekompromisně proto, protože jsem si v noci někdy k půl druhé nařídil na posteli budík na mobilu a ten poslal po koberci do protějšího koutu pokoje. A zatímco mě někdy vzbudí už takové předpípnutí před hlavním vyzváněním, dnes mi nebylo zpočátku zase tak úplně jasné, co se vůbec děje :) Aha, budík!

Nechtělo se mi čekat na kafe (fuj, škaredé antivitamíny), nechtělo se mi čekat na čaj, natočil jsem si bezovku a i ten kousek buchty si vzal, v sedm hodin je do oběda ještě daleko…

Práce, pitomá práce… alespoň to dnes nebylo bezduché vytváření formulářových rozhraní a tabulkových přehledů jako celý minulý týden, ale jistá algoritmizace vnořeného menu, což zahrnovalo dvě hodiny googlování, dvě hodiny roubování nalezené funkce na projekt a na oslavu funkčního výsledku výlet do místní samoobsluhy.

Kolem třetí jsem vzal auto a v příšerném hicu vyzvedl ivunko… ivonku a dovezl nás na koupák, kam jsem předem raději zavolal, zda už zahájili sezónu, neb nebylo by to poprvé, co bychom došli k bazénu napůl na(/vy)puštěnému. Voda docela teplá (oficiálně 22°C), lidí poskrovnu, sluníčko hřálo… dokonce jsem celý bazén opět podplaval, teprve podruhé, co tam jezdíme.

Pak jsem ivonku opět vrátil a vyrazil po asfaltu k domovu… a jel jsem jako prase. Aut bylo málo, dízl zahřátý, ručička tachometru se nebezpečně mazlila s všelijakými hausnumery a mně prostě přišlo zbytečné se loudat. Ovšem zbytečnější by bylo se opět někde vymlátit.

Doma jsem se jen otočil, drapsl foťák a vyrazil s kluky na kolech na přehradu, neb se rozhodli pro večerní koupání nedbajíc na ochranné pásmo a zákaz koupání :) Já měl za dnešek vody dost, takže jsem tam coural s foťákem a fotil přírodu… a teď už půjdu spát :)

obrazek

před 14 roky | Obrázkově Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | ivka | před 14 roky

No vidíš, naučila jsem tě novej termín – antivitamin :-) ale kafe pit nepřestanu a mimčo taky nechci (zatim), taže ať žijou antivitaniny… ;-)

reagovat

2 | juneau | před 14 roky

A just tu sedím zase s bezovkou :)

reagovat

3 | Skrnda | před 14 roky

Pěkná „náladová“ fotka ;-)

reagovat

4 | juneau | před 14 roky

A to neni v mych ocich nastesti videt ten des, ktery by dostal kezdeho, kdo by si uvedomil, ze ma pred sebou poslednich 20 metru na vypnuti fotaku (u meho docela trva zasunuti objektivu), pridelani krytky, prehozeni popruhu pres hlavu a rameno a chyceni se riditek pred najetim na znatelne horsi asfalt nez je na fotce, ktery zacina prudkou zatackou do slusneho klesani… sranda, sranda :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.