Něco ze sobotní noci

A co by to mělo být? Nic zajímavého, jak by také mohlo :) Den jsem odstřelil už svým vstáváním v 12:15. I kdybych vstal dříve, sotva bych dělal něco smysluplného.

Konečně se zase jednou stavil míra, přivezl mi erwíno plné mp3ojek, převážně české teen zpěvačky, nikola, verona, noví kabáti, mabel, jakýsi boyband blue… konečně menší změna v songlistu. Dnes trochu ulítávám na songu Nikola – Šedá, jinak se mi od ní pod kůži nedostalo nic. Ale tenhle song se mi líbí.

Jaká je vůbec definice hudby, která se mi líbí?
  • Melodická elektronika, řezání do kytar samo o sobě mě moc nebere (Dj Tiesto – Obsession)
  • Ženský vokál, ne rap, ale opravdu zpěv. Záleží i na hlase (Nikola – Šedá)
  • Smyčce. Jakmile v nějakém songu uslyším smyčce, dostane mě :) (Verve – BitterSweet Symphony)
  • Rytmus, pokud jde o dance a elektroniku. S rytmem synchronní text… (Dj Dean – Play it hard)
  • Text… nemusím mu rozumnět, ale pokud z něj pár slov pochytím a „pochopím“ smysl, hned je mi bližší (Anathema – Fragile dreams)

Určitě by toho mělo být více, ale došel bych jedině ke zjištění, že se mi vlastně líbí všechno. Což je také pravda.

„Maybe i've always knew, my fragile dreams would be broken… for you…“

Zuzka… opravdu se usmívám nad skutečností, že si spolu v gsm_realitě povídáme tak lehce a příjemně, a přitom jsme spolu nikdy v reálu nemluvili :) Psali jsme si, a nad tím se usmívám, o jejích disco plánech na dnešní večer a na příští týden, ale ani slůvkem jsem nezmínil dízu, která tu v pátek bude. Toto téma si šetřím až na realitu :) Dalších dvacet korun pryč… ještě týden a jsem na dně s kreditem. Na dně s ca$h jsem už teď.

Odpoledne se stavil dj, chtěl mě vytáhnout ven a cestou po vesnici vrátit kroj, který měl na hodech jako stárek. Stavil jsem se pro míru a vyrazili jsme. Minolta se mi uhnízdila v kapse bundy (jinam se nevešla)… možná jsem ani tak moc nepřeháněl s tvrzením, že od prázdnin jsem venku ve vesnici asi tak popáté. Já ven nechodím. Nemám proč, nemám za kým, nemám s kým… v neposlední řadě také nemám kam :) To už se mi nadobro vybily baterky, ani zahřátí příliš nepomohlo.To teprve doma jsem je zahřál pořádně a pár fotek jsem z nich ještě vytáhl. Zkusil jsem patnácti sekundovou závěrku na pozdně večerní vesnici, a vyšla z toho docela dobrá fotka. Normálně jsem neviděl hranici mezi nebem a kopci, výsledkem jsem byl tedy příjemně překvapen. Jen iso400 se podepsalo svoji zrnitostí, ale nižší hodnotu jsem už vyzkoušet nemohl, protože baterky se vydaly lovit elektrony do věčných lovišť.

Teď...

No, pár fotek to ještě zvládne…

Já

Také jsem podlehl southpark šílenství a mám svoji bloggerskou postavičku. Dával jsem jim dohromady kdysi ve škole a přeposlal jsem si ji na mejl. Adresu zdroje už neznám… dost se mi líbí, jinak bych ji sem nedal :) Akorát jsem tedy nekuřák.

Myslím, že tuto malou noční hudbu típnu. MOTOneithan jde doplnit eshop _ 23:51

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | maggie | před 18 roky

hele Ty máš fakt červený vlasy?

reagovat

2 | neithan | před 18 roky

budiz, jsem tedy nekurat a nemam cerveny vlasy. A nemam cervene kosile s zlutyma kytickama, nenosim cerne rukavice… vlastne to vubec nejsem ja!!! :) jen se mi to strasne libi :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.