Ranní cyklistický orgasmus

Další zápisek točící se kolem kola (heh)? Nikoliv. Ale ten nadpis jsem si nemohl odpustit, už za jízdy mě napadl. Nebylo skoro ani 7:45 a já už u ivonky nasedal na kolo, brýle, rukavice, bunda a bágl na zádech a vzhůru do kopce, do ranního chladu (a že tu teď dovede být zima).

Včera jsem pojal hroznou touhu vyrazit na kole – nejlépe za ivonkou navštívit ji v práci a pak frčet domů. Jenže ivonka chtěla na večeři, po jednom měsíci a dvou dnech od našeho čtvrtého výročí. A tak jsem u nich již zůstal. Ale práce – ačkoli nemá nožičky a neuteče – přece jenom nepočká a tak jsem byl pevně rozhodnutý vyrazit brzy ráno domů. Tím malebným údolím řeky Svratky… proti proudu :( (= do kopce)

Byla místa, kam slunce již hodinu svítilo a jiná, kam nebude svítit ani za další hodinu, chlad a teplo, rozbitý asfalt a šum řeky, stejně jako její specificky studená vůně… jsem rád, že si to dokážu tak užít. Přece jen je to možná pro někoho jen zbytečně brzké vstávání s nepochopitelným fyzickým trápením.

rano-na-kole

A teď už káva, hudba a práce. Ale večer… večer někam pojedu ;)

před 13 roky | Obrázkově Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | Valentino Todarello | před 13 roky

Znám, pod přehradou organizujeme závody ve slalomu (český pohár žáků), a také ve sjezdu (český pohár). A vždycky tam jedu s denním spožděním na kole z Brna… Krása…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.