Víkend končí u vína a Superstar

Tohle byl docela akční víkend… po všedních dnech psaných podle šablony do devíti z postele, do dvou u komplu to byla příjemná změna. Tak sedíme s ivonkou u televize, popíjíme víno a bavíme se u Superstar. Zpěv je mi ukradený, ale srandy je tam hafo. Alespoň je u čeho se opít.

Pátek byl jízda. Sestra měla třídní slučák, v noci jsem pro ni měl dojet. Původně to bylo na jedenáctou, ale asi se tam rozjeli, a že půjdou ještě na zábavu a pak přespí u spolužačky. Inu tak jo, no. Koukal jsem do jedné na RockenRolla, což ivonka prospala, a ve tři mi od sestry došla smska: Pr … nic víc. Wtf? A pak telefon, kdy mi brečela do telefonu a abych pro ni přijel. Víc neřekla, telefon pak vypnutý. A já svištěl s ivonkou mlžnými lesy do city a představoval si to nejhorší… co se asi tak může opilé holce na vesnické zábavě stát. Našli jsme ji s kamarády, byla v pohodě, nechápal jsem. Pak z ní vylezlo, že se na zábavě bavila dvě hodiny s bývalým spolužákem z pětky, ten pak odešel na záchod a tam si podřezal žíly. NO LOL :-D Spolu se bavili o blbostech a všechno bylo v poho, takže za to asi nemohla ona a jaký čas mezi tím uběhl taky není jasný, ale… to mi prostě přišlo strašně vtipný. Co to bylo za kluka nevím, jak dopadl taky ne, … k čemu by mi to bylo. Domů jsme dojeli ve čtyři a já stejně do pěti nemohl usnout, pořád mi lezlo na mozek, co bych dělal, kdybych u toho byl já. Ne a ne to vyhnat z hlavy. Vstával jsem v devět a podepsalo se to na mě.

Ale to jsme spěchali k ivonce, protože rybáři měli od desíti hodin na rybníce soutěž v chytání červenek. Za týden jedou do maďarska na dravce a potřebují návnady. Tak jsme si dali soutěž s ivonkou a drtivě jsem ji porazil 13:10 :) No, možná ne drtivě, ale ona to tak bere :) Zima tam ale byla jak prase… při šesti stupních to tak nepřijde, ale muset si každých pár minut máchat ruce ve vodě při sundávání rybiček z háčku, no je to zážitek.

Odpoledne jsme jeli na hokej. Ivončin táta trénuje tamní áčko a hráli ve velmezu. Dojeli jsme je tam podpořit a mrzli v malé hokejové hale další dvě hodiny. I venku bylo tepleji. Tam i zpátky jsem řídil a ta noční jízda, paráda. Já už asi neumím jezdit pomalu…

Večer jsem bolest rostoucí osmičky přebil litrem vína a brzy po Flyn Carsonovi jsme usnuli. A v neděli vstali krásně k obědu, v 11:45. Nádhera :) Hned po něm za babičkou, kde jsme lehce popili a pak dal děda okoštovat letošní slivovici, na kterou jsme mu dvakrát sbírali švestky. No ta psala… říkal, že nemá rád slabou šlivovicu, aby toho musel vypit… a tak vypálil 73% lektvar. Děsil jsem se, jak se mnou ten panáček zamává, ale vědom zlaté rady strýčka z před mnoha let… nadechnout se, polknout, vydechnout pusou a nadechnout se nosem … jsem požil bez ztráty kytičky. A ani nebyl důvod, byla to lahoda. A jak pěkně to pak hřálo :) Pak už domů, protože měla hrát Chelsea a Manchester a já sezval kluky na fotbalové odpoledne. A tak jsme fandili, blues nakonec vyhráli, i když fotbal obecně to byl celkem nahovno.

A pak již jen ta Superstar a víno…

před dvanácti roky | Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | Schmutzka | před dvanácti roky

„Pak z ní vylezlo, že se na zábavě bavila dvě hodiny s bývalým spolužákem z pětky, ten pak odešel na záchod a tam si podřezal žíly. NO LOL“ – Já jsem si teda řekl ROFL :-D Pěkné počtení, podvědomí si vyžádalo navštívit tvůj blog a dostalo zaslouženou odměnu =) :-D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.