Začínám se nudit

Koho bych tím ale po třech dnech v posteli (na gauči) mohl překvapit, že?

Přišla sestra, že mám jít jíst. Oběd… jídlo… horečky klesly, nebo se tak alespoň cítím. Pokud ji mám, pak penicilin či paralen spolehlivě sejmul všechny vedlejší příznaky vyjma trajtrdlíkující rtuti na tom ptáku teploměru. Jenže…

Horečku i slabost bych přežil, já mám ovšem ještě k tomu angínu. Nemohu polykat a když to udělám, zatínám zuby bolestí a dělá se mi zle. Včera jsem se zmohl jen na: krajíc chleba, banán, pribiňák a večer trochu těstovinového salátu. Mohl bych se zvážit, ať vím, kolik shodím :)

Ale teď tedy jdu na oběd…

Tak to byl zase jednou zážitek… polévka šla, ale ani ten jeden borůvkový knedlik jsem nesnědl. Když se mi včera máma podívala do krku, jen s děsem v hlase opakovala ježišmarja… a pěkně dlouho. Mám se cítit jako celebrita, když i táta uznal, že nic tak strašného ještě neviděl?

Zaslechl jsem mámu, jak říká do telefonu babičce, že jsem traged. Zbystřil jsem a ona to vysvětlila: nemocnej jsem jednou za rok, ale když už, tak tragicky. Jo, to má pravdu.

Kredit byl rozprášen mezi hvězdný prach, až nakonec ivka navrhla, že zavolá z tátova firemního mobilu. Zalezl jsem k sobě do pokoje, abych měl soukromí i nabíječku… povídali jsme si dobrou hodinu. Snad se to ani nijak nelišilo od jiných setkání z reality… každý jsme si ale ležel na své posteli, ona ve tmě, já ve světle, unavení a ospalí… ležel jsem na boku, oči zavřené, mobil položený na tváři… jak dlouho ji neuvidím?

Televize, můj věrný přítel… zatím to ještě jde, blít hrůzou se mi povedlo jen u Smallville a Walker Texas Ranger. Jinak si stejně pouštím filmy přes kabel z komplu… jenže vidět pět šest filmů denně… to už je taky síla.

před 17 roky | Ze života | 1 komentář

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

jak muzes blit u smallville, to nechapu, asi si zase blouznil v haluskach, ne??

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.