Další dlouhý den

No ano, originální a „něco říkající“ nadpisy mi došly někdy u třístého textu. Někdy si říkám, že by bylo nejlepší nejdříve text napsat a pak až zvolit vhodný nadpis, neboť cesty páně a mé literární sliny jsou vskutku nevyzpytatelné.

Tedy… včera se do noci… tedy v noci, protože jsem v noci začal i skončil. Ale to není podstatné. Tedy včera jsem se od noci do noci učil němčinu (ano, mimo zkouškové), abych nebyl na následující ranní hodině za vola. Pak dostatečných sedm hodin spánku a v osm ráno jsem se na školu stejně vysral a spal až do devíti. Aneb jak strávit večer (přiznejme si to) užitečně a následující den to naprosto znegovat. Ovšem, to není nic složitého :)

Sedl jsem k práci a pracoval, k půl dvanácté se sbalil a odjel via apia 177 na debilní jižák. Dojmy lepší než minule, měl jsem se tam s kým bavit (petra) a i když byla hodina suplovaná, nepřišla mi o nic horší než minule. Přece jen se za tracerty a nslookupy skrývá pár zajímavých věcí – což ovšem holky asi nikdy nepochopí :) Až že tam jsou s námi alespoň tři. Na dvacet kluků. Stejně mi přijde, že tu na informatice studuje víc holek než je na takový obor obvyklé. Ona zase ta naše informatika… není moc obvyklá :)

Tentokrát jsem s ní cestoval až na žižkov, sudý týden = cvika z logiky (zapsáno nedobrovolně). Bylo brzy, sedli jsme si do křesílek a řešili školu a koleje. Sprchy na déčku jsou vyhlášený :)

Po nějakých třech čtyřech letech moje první setkání s konjunkcí, disjunkcí, ekvivalencí a implikací. V programování si s podmínkami a spol hraji pořád, disjunkce a konjunkce v malíčku, ale ten zbytek… no byla sranda. Opět tak 15 lidí, z toho málem polovina holek. Ovšem… jakých holek! S těmi si bude učitel určitě rozumět, pro jejich rychlé odpovědi a dychtivost v zodpovězení jeho otázek. Mně s hágenem to zase tak moc nebralo.

Pak na kolej, konečně zase nějaké jídlo, odpočinek, sprcha (ve vyhlášené sprše),… co jsem vůbec dělal dál? Nevybavuji si to. Po dlouhé době jsme také týmově koukli na nějaký film, pak na Červeného trpaslíka a teď už se jde spát.

Zítra sundáme vánoční ozdoby.

před 15 roky | VŠE Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | lukyn.v | před 15 roky

A když už budete u toho, vražte tam hned velikonoční! :)

reagovat

2 | juneau | před 15 roky

To me taky napadlo :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.