Hafo teček ... ... ... ...

Nevím, proč píšu jakékoli nadpisy, když v devadesáti procentech případů nemám tušení, kam se moje psaní vydá… tudíž jsem blogger, který píše slátance, logicky vzato. Blogger… jako bych to někdy slýchával jako opovržení hodný termín… ts, blogger… to bych nemoh… nu ale co, mě to maximálně tak rozesměje.

Asi tak, jako když na orkutu kritizoval superstar, jaký je to dementní pořad, tak jsem se ho trefně zeptal, zda považuje za dementy i ty miliony lidí, co jej pravidelně sledují. Nemám to rád, absolutnost… vyžívá se v nich právě moje sestra. Mnozí jiní chtějí vidět na světě jen černou, nebo bílou. Ale také ne obě barvy najednou… a i když s nimi třeba souhlasím a také vidím bílou, přece jen zmíním i černou. Z vlastního morálního přesvědčení, že by to tak mělo být.

Čeká mě chemie, fotosyntéza na úrovni biochemické laboratoře :) Půl deváté… pokud se do devíti dostanu do hajan, bude to fajn. Nějaké úkoly z matiky či učení do češtiny… kdepak. Maximálně si přivstanu, abych si chemii zopakoval ještě ráno… ale i tehdy jsem nabral strašný zlozvyk i poté spát dál. Vstanu v půl šesté, třeba se dvacet minut učím, a pak se stejně na tu čtvrthodinku zachumlám do vyhřátých peřin plných slaďoučkých vzpomínek na předchozí spánek, a klidně se tam ještě těch x minut válím… bez toho si ranní učení nedovedu představit. Nutno říci, že tak jsem se třeba naučil slovíčka do něminy. Až na jedno. Die Fahne, prapor… idiotské anglické flag, tudíž mám v testu uvedeno Die Flage :) Ale co…

Po škole se pohybuji s neustále připraveným digitálem, občas se to vyplatí a blejsknu nějakou sexy holku… jak na potvoru v jakémsi hrozném šklebu, takže nic moc :) Snad jindy :) S oblibou si holky ze třídy natáčím, zatím jen evu a danu, neboť eva sedí vedle mě v anglině a naproti v němině, a dana přede mnou ve všech hodinách, kdy jsme v naší kmenové třídě. Ne že by jim to bylo příjemné, ale mě to příjemné je, a to je hlavní. Zato taková míša, ta se fotit nechá. Také je co :) Dnes vedle ní seděla dana, takže jsem se otočil, zazoomoval těch pět metrů a čekal na správný okamžik… míša si mě všimla okamžitě, decentně se pousmála a zahleděla do objektivu a v této nádherně fotogenické póze vydržela dobrých pět sekund, než jsem stiskl spoušť. V okamžiku, kdy si objektivu všimla i dana a ještě se nestihla kysele zašklebit :) Jenže míša je jediná, která se ráda nechá fotit, ovšem není jediná ze třídy, která má důvod. Ale to bych také chtěl moc, měl bych holkám jejich stydlivost respektovat :) (dalších 100mb fotek).

Už bych měl vlézt do koupelny, než tu datlit a okrádat se o čas na učení a na spánek. Přestal jsem ponocovat, dost díky problémům s netem, které se snad brzy vyřeší, problém je patrně v poškození spoje s jednou anténou vysílače, špatný kontakt z důvodu vichřice. novou vypalovačku už mám doma, hned jsem si vypálil Přelet nad kukaččím hnízdem na 870 megové cd, neboť o nějakých 30 mega přesáhl ta obyčejná cd. No a předchozí vypalovačka si s takovým nekonvenčním cédéčkem neporadila. Jako se všemi ostatními, jenž nebyly samsung :) Dvorní vypalovačka samsungů :) Stejně mám černé samsungy nejraději, tak jako tak nekupuji jiná cd než ve slimu. Kam bych je také jinak dával? :)

Dnes se nás pět vydalo do kaféčka, posedět, poplkat, někteří popít… naše třídní hospůdka má dnes zavřeno, co se tedy dá dělat. Přišlo nás pět, z deště tam venku, posadili jsme se ke stolečkům, a objednala se tři piva. Majitelka/servírka/výčepní v jednom nechápala. Vždyť nás přišlo pět. A my nechápali, co na tom nechápe. A nejdříve si mysleli, že si dělá prdel, ale ona to myslela vážně… nic si neobjednáš, nemáš tu co pohledávat. Tak jsem se s bednym zvedl a odešel. Tahle pila mě tam už nikdy neuvidí. Točí asi tak rychle jako chromej kůň běhá, a to jsem tam za ty roky pil jen jednou. Nezřídka se také stává, že ani nemá co točit… čúza.

Jdu se učit, dobrou noc. Správně nabuzenej!

před 17 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

Jako máš pravdu. Nesnáším když někdo něco tvrdí (většinou mě přesvědčuje o opaku) a přitom vůbec neuvažuje druhou stránku problému. Takový lidi bych střílel…

reagovat

2 | Endlife | před 17 roky | podnebi.wz.cz

& někteří stříleli každého, kdo má nějakou špatnou vlastnost.. já bych ten kolt zase stčil do kapsy, přece jen j lidí docela škoda..

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.